Skocz do zawartości

GTX 970 gigabyte G1 czy Zotac AMP Extrime Core Edition


gtx 970  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GTX 970 Gigabyte G1 Gaming czy Zotac AMP Extreme Core Edition

    • Zotac AMP Extreme Core Edition
    • Gigabyte G1 Gaming
    • Inna napisz w komentarzu.


Recommended Posts

Siemanko!

Którą grafikę gigabyte czy Zotac.
Gigusia mam za 1590 zł zaokrągleniu

Zotac 1730zł ceny

Cenny dla mnie z hurtowni. Brane będzie na raty bo do końca października mamy opcję 10 rat x prawdziwe 0, chyba, że coś się wydarzy to będę musiał to przesunąć na Nowy ROK

Oczywiście grafika będzie kręcona, ale bez zmiany napięcia. Gigabyte przekonuje mnie bo miałem już grafiki tego producenta od WF2 i 3 i sobie je cenię no i ma dobre recenzje a Zotac przekonuje mnie wyższymi zegarami na starcie no i 5 latek gwarancji po rejestracji, ale po gwarancji sklepowej to gdzie mam się udać z tą gwarancją rozszerzoną?

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

No ale na msi nie przekonuje mnie plomba, bo na wszystkich innych co miałem a też kiedyś miałem MSI 5770 Hawk to nie miały plomby i po 2 latach zmieniałem pastę z racji prze tyrania i dużo lepszej wydajności niż oryginalny odpowiednik, a MSi teraz zapodaje plombę nie wiem jakiej pasty stosuje ale na moim 5770 miałem jakiś biały szajs podobny do silikonów ki nie wiem jak teraz. 

Ale czy ktoś wie jak jest tą gwarancją dodatkową w zotac?

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Co do tego MSI jest pół pasywna a nie wszystkie osoby są za tym. Pytanie czemu czy to skraca żywotność grafiki czy co? No i jak z tą gwarancją Zotac czy ktoś wie co i jak? 

Czym różni się MSI Gaming a 100ME oprócz wyglądem?

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Czyli polecasz MSI dobra ale patrząc tak to raczej po obliczeniu wydatków nie dam rady zakupić grafiki no chyba że jakiś cud się stanie bo nie biorę pod uwagę grudnia bo ceny skaczą bo święta, a jak bym nie miał dostępnej wersji 100ME to Zotac czy Gigabyte czy jednak decydować się na Gaming zaznaczę żę mam stelaż w obudowie który podtrzymuje długie karty lecz nie działa to na pewno na MSI bo jej chłodzenie wystaje poza kartę na szerokość.


Z tego co zauważyłem to chyba nie ma radiatora Zotac na sekcji zasilania a to mnie nie przekonuje tak jak rozszerzona gwarancja bo zapewne sekcja będzie się grzała. A nie doszukałem się rozebranej wersji i ma.
http://729675461.r.lightningbase-cdn.com/wp-content/uploads/2015/05/Zotac-GeForce-GTX-970-AMP-Extreme-Core-Edition-Review-12.jpg

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Zotac z serii omega core ma chłodzoną sekcję. 

Napięcia spokojnie możesz podbijać, zwłaszcza w wersji extreme.

 

Większość osób poleci Ci gigabyte lub msi ponieważ na tym się kończy ich wiedza na temat producentów.

Jest jeszcze świetna EVGA ACX 2.0+.

 

To że 100ME ma backplate i jest zielona, jest marnym argumentem. Zdecydowana większość modeli posiada backplate.

 

Jednak 1700zł za gtx 970 bym osobiście nie dał.

Już lepiej poszukać używki gtx 980 na allegro, gdzie często jest możliwość zakupu przez payu na 10 rat 0%.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zotac z serii omega core ma chłodzoną sekcję. 

Napięcia spokojnie możesz podbijać, zwłaszcza w wersji extreme.

 

Większość osób poleci Ci gigabyte lub msi ponieważ na tym się kończy ich wiedza na temat producentów.

Jest jeszcze świetna EVGA ACX 2.0+.

 

To że 100ME ma backplate i jest zielona, jest marnym argumentem. Zdecydowana większość modeli posiada backplate.

 

Jednak 1700zł za gtx 970 bym osobiście nie dał.

Już lepiej poszukać używki gtx 980 na allegro, gdzie często jest możliwość zakupu przez payu na 10 rat 0%.

Spoko z tego co widziałem to Gigabyte jest na samsungach a MSI i Zotac na Hynix z czego szukam testów zotaca i pamięci dają się kręcić w okolicach 8200. Zobaczę po nowym roku jak to będzie może jakąś cenę dobrą wyłapiemy od handlowca bo 100ME brak totalny a Gaming no nie ma usztywnienia, Evgi też bida DO zotaca przekonuje mnie ta dodatkowa gwarancja i jej testy na portalach ni i też cała sekcja zasilania jest chłodzona jak tej fotce co za podawałem. A co do napięcia to raczej się w to nie bawię bo nie chcę zrobić boom! i zawsze tylko kręciłem do oporu standardowego napięcia.

Link to post
Share on other sites
Spoko z tego co widziałem to Gigabyte jest na samsungach a MSI i Zotac na Hynix

A ja miałem msi na samsungach ;)

Pamieci nie warto tak wysoko krecić bo zadziała korekcja błedów i bedziesz miec mniejsza wydajnosć .8000 czy 8100 to max . Przyjdzie zreszta to sobie sprawdzisz

Edytowane przez damianek1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...