Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Chciałbym przedstawić swój złożony własnoręcznie komputer. A także zadać kilka pytań.

 

Obudowa Zalman Z3 Plus biała 

 

 
 
 
 
 
 
Monitor AOC 18.5" LED e970Swn  (opcjonalnie) (300zł)
 
Tutaj nasuwa się moje pytanie, czy to dobrze złożony PC, i czy będzie on funkcjonował? A także jak? Czy jesteście w stanie mi coś doradzić?
Proszę o pomoc, gdyż chciałbym zakupić dobry komputer do gier.
Dziękuję za wszelaką pomoc ^^
 
 
  • Zastosowanie komputera : gry, multimedia
  • Maksymalna kwota : 2100 - z monitorem 2400
  • Których części potrzebuję : obudowa, napęd, płyta główna, procesor, karta graficzna, zasilacz, RAM, monitro - opcjonalnie
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : możliwe
  • Rozdzielczość mojego monitora i modelMonitor AOC 18.5" LED e970Swn/Philips 170B
  • Specjalne wymagania : średnia grafika w Wiedźminie 3
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : 500GB HDD dysk twardy, karta dźwiękowa, karta sieciowa - nie znam dokładnie (są stare), ale nawet jak nie pójdą to jestem w stanie załatwić takie, które będą funkcjonować :P
  • Własna propozycja zestawu : dodana powyżej
  • Inne : brak
Edytowane przez zumok777
Link to post
Share on other sites

karta sieciowa/dźwiękowa są teraz zintegrowane w płycie głównej :P

zalman z3 plus musi być ? bo oberwie przez to wydajność 


Jeśli tylko możesz to zdecydowanie warto dopłacić, dostajesz mocne 4 rdzenie, wydajna kartę graficzną, szybki ram, porządna obudowę, zasilacz ze sporym zapasem mocy. jeśli kasa się nie zgadza to można oszczędzić na zasilaczu i obudowie 50zł, reszty najlepiej nie tykać, gpu spokojnie kręcisz do poziomu gtx 960 :D

Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ http://www.esc.pl/images/icons/icon-pc.jpg 

GeForce GTX 950 WF2 OC 2GB DDR5 128bit 

VS 450W 80+ 120mm 

Z1 USB3.0 black (b/z) 

8GB 1600MHz CL9 Ballistix 

H81M-VG4 /intel H81, LGA1150/ 

iHAS122 SATA (black)  

Razem 2175zł 

Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

 

Jak widzisz ten giguś świetnie się kręci 

http://pclab.pl/art65402-34.html

http://pclab.pl/art65402-33.html

Edytowane przez lewiis252
Link to post
Share on other sites

hmmm...

wydaje mi się, że rzeczywiście lepiej dołożyć do procka ^^

450W to wystarczająco?

konieczna zmiana obudowy? wydaje mi się, że 4 wiatraczki to lepsze chłodzenie, a w z1 występuje tylko 1

zamiana na 1 kość, ok - nawet taniej wyjdzie ^^

płyta główna AsRocka zgra się z kartą graficzną? i czy rzeczywiście można na gorszej karcie działać, tak jak na lepszej? w sensie czy ona dużo zmienia?

ten napęd taki sam jak asusa rozumiem?

 

czy w tym sklepie istnieje możliwość płatnicza ratalna?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...