Skocz do zawartości

w910i / nowy soft ?? jak wgrac ??


Recommended Posts

witam,

 

Chciałbym się dowiedzieć jak wgrać nowy soft do sony Ericssona w 910i , czasami tel raz na 2 dni sam sie wylancza gasnie na okolo 30 sekund - pozniej pojawia sie informacja zeby karte pamieci sformatowac ( karta kiedys słuzyła wSony Ericssonie W200i ( podejrzewam ze nowy soft zalatwił by sprawe )

 

Prosze o inf krok po kroku jak odinstalowac /usunac obecny soft i wgrac nowy . Tel z simlockiem Orange .

 

pozdrawiam , czekam na odpowiedzi .

Link to post
Share on other sites

Czy takim wgrywaniem nowego softu mozna uszkodzic tel ???? tez moze masz w910i i taki sam problem ???

Witam!

 

"Uszkodzić" telefon można tylko i wyłąćznie w przypadku zaniku prądu/zawieszenia się komputera. Nie mam teraz Sony-Ericssona, ale miałem k750, k800i i w nich aktualizowałem opropgramowanie. Wszystko przebiegało bez problemu w przeciwieństwie do Nokii

 

Gdy już zdarzy się iż z jakiś powodów aktualizacja się nie uda, idziemy do serwisu(na gwarancję) i mówimy co się stało ;)

Link to post
Share on other sites

Teraz może i nie ma z mini-usb. Ale czy ktoś z Was aktualizował oprogramowanie w Nokii ze starym wejściem (np. N70)? Masakra.. kabel przerywał, siedziało się jak na szpilkach. A już w k750i dosłownie machałem telefonem trzymając za kabel! I co? "Aktualizacja zakończona pomyślnie."

Jak dla mnie Nokia "im dalej w las, tym głębiej wsadzają". Przepraszam za tak mocne stwierdzenie, ale pamiętam co to znaczyło mieć Nokię za czasów np. 3510i. A co teraz? TANDETA!!

Link to post
Share on other sites

Teraz może i nie ma z mini-usb. Ale czy ktoś z Was aktualizował oprogramowanie w Nokii ze starym wejściem (np. N70)? Masakra.. kabel przerywał, siedziało się jak na szpilkach. A już w k750i dosłownie machałem telefonem trzymając za kabel! I co? "Aktualizacja zakończona pomyślnie."

Jak dla mnie Nokia "im dalej w las, tym głębiej wsadzają". Przepraszam za tak mocne stwierdzenie, ale pamiętam co to znaczyło mieć Nokię za czasów np. 3510i. A co teraz? TANDETA!!

To kupuj HTC i problem masz z glowy ;p

Link to post
Share on other sites

Teraz może i nie ma z mini-usb. Ale czy ktoś z Was aktualizował oprogramowanie w Nokii ze starym wejściem (np. N70)? Masakra.. kabel przerywał, siedziało się jak na szpilkach.

Aktualizowałem i aktualizuje nadal Nokia na Pop-Porcie i żadnego problemu.

N73, E50, E61.

Co do machania telefonem to kto normalny robi coś takiego podczas aktualizacji softa??

Tak jakbyś trząsł kompem gdy instaluje winde.

 

Jak dla mnie Nokia "im dalej w las, tym głębiej wsadzają". Przepraszam za tak mocne stwierdzenie, ale pamiętam co to znaczyło mieć Nokię za czasów np. 3510i. A co teraz? TANDETA!!

Z tym się zgodzę, niestety. Nokia idąc śladem SE poszła trochę za bardzo w masówkę (w telefonach za więcej niż 1000zł nie powinno to mieć miejsca) choć są wyjątki od reguły - bardzo dobrze wykonana E71, E66, E51.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...