Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, na gwiazdkę rodzice proponują kupić mi telefon do około 1300zł. Poszukałem trochę i myślałem nad:

Sony Xperia Z3

Samsung S5

Ogólnie używam telefonu do sms'ów, słuchania muzyki i na pierwszym miejscu nagrywania, przeglądania internetu i youtube.

Wolałbym wiekszy wyświetlacz i lepszą kamerę. Który telefon polecacie?

 

Link to post
Share on other sites

OnePlus One ma wydajny procesor Snapdragon 801,wydajna grafika,3gb ram,dobre aparaty i nagrywanie,bardzo dobry i jasny wyświetlacz 5.5" Full HD,płynne działanie systemu CyanogenMod i zapowiedziana aktualizacja do androida 6.0,64 gb wbudowanej pamięci,dobra jakość wykonania,bardzo dobra bateria,bardzo dobra jakość dźwięku na sluchawkach,aktualnie jest niedostępny do kupienia.

 

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

One plus One podałem,bo autor tematu napisał że wolałby większy wyświetlacz,zdjęcia robi gorsze od S5 czy G3,ale ogółem to dobry smartfon.Najlepszy do twoich wymagań będzie S5 ma bardzo dobry wyświetlacz 5.1" Full HD Super Amoled (bardzo dobre kąty widzenia, kolory, kontrast),16 gb pamięci wbudowanej,slot na karty SD,wydajne podzespoły wydajny Snapdragon 801,wydajna grafika Adreno 330,2gb ramu,bardzo dobry aparat 16 MPix (dobra lampa LED,świetny HDR, bardzo szczegółowe i ostre zdjęcia, filmowanie w 4k, prędkość działania (tryb seryjny),16 gb pamięci wbudowanej,slot na karty SD,bardzo dobra jakość dźwięku na słuchawkach,sprawny i dobry moduł GPS z GLONASS,NFC, pełna obsługa USB OTG, WiFi ac, port micro USB 3.0, nadajnik podczerwieni,bardzo długi czas pracy na akumulatorze 2800 mAh, dodatkowo możliwość wymiany akumulatora na jeszcze pojemniejszy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...