Skocz do zawartości

Karta graficzna do ok 400 zł


Recommended Posts

Cześć,

zastanawiam się nad zakupem karty graficznej do ok 400 zł. Może być używana. Myślałem nad kartami: radeon 5870 hd/ 6950 hd, może byc też geforce byle była dobra i warta swojej ceny. Gram w World of Warcraft, ale czasem chciałbym pograć w jakieś inne, nowsze gierki.

 

Sprzęt:

Płyta główna - MSI 770-c45

Procesor: Athlon II X2 245 ~ 2,9GHz

Zasilacz: Cheftiec gps 500a 500W

RAM: 5GB

Karta graficzna: Geforce GT 430

Rozdzielczość monitora: 1400x900

 

Procesor też jest słaby, także wymiana procka i płyty głównej na w miarę tanie wchodzi w grę. Chciałbym się zmieścić w 700-800 zł ze wszystkim (procek, płyta, karta).

Edytowane przez Vilix
Link to post
Share on other sites

Cześć podłącze się pod temat?

 

Mama tą samą zagwozdkę. Potrzebuję kartę do ok 400 zł.

 

Na razie korzystam z karty zintegrowanej w procesorze, generalnie gram raczej w starsze gierki ale chciałbym także pograć w 

Wiedźmina 2.

 

CPU: Core i5 4460

ram: 8GB

dys: SSD

rozdzielczosc: 1650x1080

 

 

Zalezy mi by kupic dobra karte, za rossadne pieniadze. Jezeli w obiegu znajduja sie karty ktore za cene  20 zl wiecej (420) oferuja wydajnosc 30% wyzsza to oczywiscie jestem w stanie podniesc budzet troche.

 

Zelezy mi na informacji jaka karte wybrac i czy wszystkie modele sa jednakowe(+/-) czy np nie trzeba zwarcac uwagi ze ten wydajny model ma 128 bitowa szyne danych a ten slabszy 64 i trzeba uwazac by sie nie naaciac.

 

Wazna jest tez dla mnie cisza. Patrzylem na linka do alegro pofdanego przez  gtr76  Karta ma 3 wentylatory a sprzedawca twierdzi ze karta jest cicha. Oczywiście  dla kazdego co innego ozancza gosne i ciche powiem ze dotychczas uzywalem kart GF 4200 Ti z bez wentylatorowym chlodzeniem (zalman zm 80c-hp) - to dla mnie ideal. Idzie tearaz kupic takie (o przyzwoitej wydajnosci)?

 

Moze na jakas wszpolczesna karte idzie zamontowac zalman zm 80c-hp?

 

 

Przepraszam za brak polskich liter ale cos mi klawiatura swiruje

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem gtx 660 2gb gigabyte za 450zł. World of Warcraft chodzi teraz na ultra przy rozdzielczości 1440x900 (wcześniej na minimalnych...)

 

@Down

Mówi się trudno ;p Tak to jest z licytacjami. Na OLX w ostatnich dniach widziałem gtx 660 gigabyte za 250zł sprawną, tyle że odbiór osobisty.

Edytowane przez Vilix
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...