Skocz do zawartości

HTC One M8 | Ponad 11 miesięcy gwarancji | S OFF - 1180 zł


Recommended Posts

Witam,
 
zgodnie z nazwą tematu - na sprzedaż HTC One M8 w kolorze dark grey pochodzący z T-Mobile, wzięty na przedłużenie umowy 13 września 2014 roku. Od tamtego czasu liczona jest gwarancja. 
 
O telefonie:
-sprawuje się idealnie - jak to sense - najpłynniejsza i najładniejsza nakładka jaka kiedykolwiek powstała. Telefon nie zawiesza się, nie przegrzewa. Wszystko działa tak jak przystało.
-bardzo dobry stan wizualny, praktycznie zero śladów użytkowania - telefon od samego początku noszony w etui. Ekran w świetnym stanie, jedynie pod światło można dostrzec kilka rysek, których kompletnie nie widać w normalnym użytkowaniu, nie są głębokie. Nie czuć ich w dotyku. Telefon nie noszony w jednej kieszeni z kluczami, drobnymi etc.
-na ekranie szkło hartowane marki nillkin, model h+ (wcześniej folia 3mk mate i spigen)
-telefon obecnie noszony w etui spigen ultra case hybrid
-telefon ma wykupiony pakiet S-OFF Sunshine, którzy kosztował mnie 25$ - pozwala na dowolne modyfikowanie telefonu i przywrócenie go do stanu jak po wyjęciu z pudełka - bez tego pakietu modowany telefon może nie być uznany przez serwis. Nie ma możliwości zrobienia S-OFF za darmo.
 
 

S-Off umożliwia SKUTECZNE przywrócenie i zablokowanie urządzenia (do stanu z "pudełka)", że serwis nie zorientuje się iż było w nim "grzebane". A to jest podstawa do zachowania prawa do ograniczonej gwarancji udzielanej przez producenta.

 

 

-obecnie telefon posiada ROM Instert Coin w najnowszej wersji, na życzenie kupującego wgram co będzie chciał - przywrócę do stanu fabrycznego lub zainstaluję ROM, który będzie go interesować
-bardzo dobre wsparcie devów, wiele custom romów. Szybkie aktualizacje
-dostanie aktualizację do androida 6.0 Marshmallow
 
W zasadzie każdy kto jest zainteresowany wie, co telefon potrafi, więc nie będę się rozpisywać. W skład zestawu wchodzą:

  • telefon HTC One M8
  • 3 Etui - Spigen Case Ultra Hybrid, HTC Dot View i oryginalne etui od HTC (można zobaczyć na zdjęciach)
  • pudełko ze wszystkimi papierami, zgodne z IMEI telefonu
  • ładowarka + kabel
  • kluczyk do otwierania slotu na SIM/SD CARD
  • posiadam kartę pamięci Kingston 32 GB 90/45 taką jak w linku tutaj - klik Kupowana w morele.net i pracuje z telefonem od samego początku. Zapłaciłem za nią około 90 zł z wysyłką. Za 50 zł mogę dorzucić do telefonu, nie mogę powiedzieć o niej złego słowa. Trzyma prawie takie wartości zapisu i odczytu jak na papierze. Sprzedaję, ponieważ przyszły telefon nie będzie mieć slotu na SD. Gwarancja na kartę wieczysta.
  • faktura od T-Mobile z zakupionym telefonem <zdjęcie w załączniku>

Kwota jaka mnie interesuje to 1180 zł płatne z góry na konto, poza allegro. Możliwość wystawienia na allegro od ręki - koszt 1210 zł. Gdyby ktoś chciał do zestawu kartę pamięci to proszę doliczyć te 50 zł ekstra. 
 
Wysyłka kurierem - DPD po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie. Koszt dla DPD to 16 zł. Możliwy odbiór osobisty na terenie Gorzyc (pod Tarnobrzegiem).
 
Zdjęcia - https://drive.google.com/open?id=0B5KXgxTuj4eXZ1hEQ2lCeFRwdVE(na zdjęciach tyłu telefonu w dolnej części obudowy to w większości kurz zbierający się niestety samoczynnie, kilka malutkich odprysków wyżej od noszenia etui).
 
Link OLX - http://olx.pl/oferta/htc-one-m8-ponad-11-miesiecy-gwarancji-s-off-1200-zl-CID99-IDbY9rP.html
 
Allegro - http://allegro.pl/show_item.php?item=5707328200
 
Na życzenie mogę wykonać więcej zdjęć (trochę słabe światło na zdjęciach z linku powyżej). W razie pytań kontakt PW, ew telefonicznie 884808399, najlepiej w godzinach 16.30 - 22. W innych porach prawdopodobnie nie odbiorę.

 

Ew zdjęcie z karteczką:

 

http://i.imgur.com/YGlRqH4.jpg

Edytowane przez Czarny209
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...