Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Shield TV - premiera

shield nvidia tegra x1

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 yorrick

yorrick
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 01 październik 2015 - 14:33

Hej,

dzisiaj miała miejsce premiera konsoli w niektórych państwach europejskich: UK, Francja, Niemcy i Skandynawia.

Ja się pytam kiedy ta konsola zawita do Polski? 

Co myślicie o tym cacku? Może lepiej zachować kasę i kupić tablet od Googla Pixel C też z tegrą x1 (ma mieć premierę w okresie przedświątecznym)?

Pozdrawiam,
y.

Użytkownik yorrick edytował ten post 01 październik 2015 - 14:35

• 0

#2 dodo

dodo
  • α

• 10485 postów

Napisano 01 październik 2015 - 14:44

Ja się pytam kiedy ta konsola zawita do Polski? 

Skąd mamy to wiedzieć?

Może lepiej zachować kasę i kupić

Rozumiem ze ten Szild to taka konsola do grania w gry, gry w które każdy gra na telefonie?

W UK cena to 149 funtow, nie lepiej kupić Xboxa? 

• 0

#3 yorrick

yorrick
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 02 październik 2015 - 12:53

Jeśli chodzi o mnie Xbox/PS4 odpada. W gry gram głównie na PC a to cudeńko pozwala strumieniować gry z PC. Ma wsparcie dla 4k dla 60 fps [sic!] Oczywiście do tego potrzebny jest jeszcze odpowiedni tv i kontent. Z tym drugim myślę, że będzie coraz lepiej i "platformy telewizji internetowej" go zapewnią (np. Netflix) Trzymam kciuki za taki trend - mimo, iż mam telewizor nie mam podłączonego do niego sygnału antenowego, tylko internet, gdzie sam wybieram kontent i nie jestem skazany na, wątpliwą jakościowo, ramówkę stacji.

• 0

#4 Ejzo12

Ejzo12
  • Gaduła

• 427 postów

Napisano 14 październik 2015 - 18:45

może steamlink ? Możesz dodać gry z innych platform do steama i sobie tak grać =)

• 0

#5 PanPiotrek

PanPiotrek
  • Amator

• 74 postów

Napisano 20 październik 2015 - 12:13

Trudno powiedzieć kiedy zawita. Polski oddział Nvidii na razie milczy na ten temat, a na swojej stronie piszą, że pojawi się wkrótce. Trzeba jednak pamiętać, że jest to dość droga zabawka i w polskich realiach tańszy model może kosztować pewnie z tysiąc złotych. Nie wiadomo czy Nvidia zechce go wprowadzić do sprzedaży.

• 0

Nowinki techniczne i gadżety http://technogadzet.pl/

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: shield, nvidia, tegra x1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych