Skocz do zawartości

Proszę o pomoc w sprawie kupna telefonu / Kwota to około 300zł +/-


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez przemusss1990r,

Recommended Posts

Witam serdecznie, 

 

 

 W związku z tym, że telefony / smartfony to dla mnie temat pochodny i średnio orientuję się na tym rynku zwracam się do was Forumowicze o pomoc.

 

  Mianowicie, szukam telefonu używanego do około 300 zł. Tutaj mogę ewentualnie pomyśleć nad zwiększeniem kwoty na to przeznaczonej. Czytałem trochę opinie itp, Moją uwagę przykół Samsung III

i z mojej strony wydaje mi się, że na dzień dzisiejszy jest to telefon warty zakupu. Tylko zastanawi mnie kilka aspektów. Ktoś może posiada taki telefon ? W jakiej cenie najbardziej nie strace. Czy jest jakiś smartfon  w tym przedziale cenowym, który jest warty uwagi ? Telefon używany do internetu/sms/rozmów standardowo, jakaś gierka na nudy, ale bez rewelacji. Zdaję sobię sprawę jaka to jest kwota. 

 

Serdecznie dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

A ja ci jak najbardziej polecam. Nie bierz żadnych wersji mini bo to okrojone śmieci. Nie znam się na telefonach na windzie. Ale każdy kto to miał w moim otoczeniu to bardzo narzekał.

Bierz s3. Wszytko ci będzie na nim chodzić. Topowe podzespoły trochę leciwe.ale jednak. Gierki aplikacje nie ma problemu. Tylko szukaj zwykłego s3. Nie neo. Oryginalny soft nie jest taki zły.

A ja ci jak najbardziej polecam. Nie bierz żadnych wersji mini bo to okrojone śmieci. Nie znam się na telefonach na windzie. Ale każdy kto to miał w moim otoczeniu to bardzo narzekał.

Bierz s3. Wszytko ci będzie na nim chodzić. Topowe podzespoły trochę leciwe.ale jednak. Gierki aplikacje nie ma problemu. Tylko szukaj zwykłego s3. Nie neo. Oryginalny soft nie jest taki zły.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedzi :)

 

 

Więc tak miałem lumię i powiem szczerze system mi przypadł do gustu interfejs/wydajność.  Ta lumia 535 to bardzo dobra propozycja. Tyle jest tych model, że człowiek po prostu nie ogarnia... 

 

Jeszcze raz wielkie dzięki za oszczędzony czas.

Link to post
Share on other sites

Co do Lumii 535 to dokładasz dokładnie 90 zł i masz nówkę, ze sklepu. Ja swoją kupiłam pół roku temu za 500 pln i nadal mi świetnie służy. Jeśli bierzesz pod uwagę Windowsa to poczytaj o niej, oglądnij filmiki (np: mobzillaTV na yt).  Jak na tą cenę telefon chyba niczego sobie. Gdybyś miał jakieś pytania, pytaj :)

Link to post
Share on other sites

Co do Lumii 535 to dokładasz dokładnie 90 zł i masz nówkę, ze sklepu. Ja swoją kupiłam pół roku temu za 500 pln i nadal mi świetnie służy. Jeśli bierzesz pod uwagę Windowsa to poczytaj o niej, oglądnij filmiki (np: mobzillaTV na yt).  Jak na tą cenę telefon chyba niczego sobie. Gdybyś miał jakieś pytania, pytaj :)

 

  Tak oczywiście właśnie zwróciłem uwagę, że dokładam odrobinę i mam nowy telefon, który do moich potrzeb w zupełności wystarczy.

 

  Oczywyście oglądam recenzje na youtube itp. po prostu tych modeli jest tyle..., że człowiek nie na dąża. Telefony to nie jest mój ,,konik,, ;)

 

Dziękuje :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...