Skocz do zawartości

Toshiba L875d - 100, biala kreska przy rozruchu.


Recommended Posts

Witam

Mam problem ze swoim laptopem, mianowicie po wciśnieciu przycisku POWER i objawieniu sie mym oczom pierwszego ekranu (Toshiba blabla, wcisnij F2 do biosa, F12 do opcji bootowania, czyli pierwsze co nam sie pojawia po uruchomieniu), po paru sekundach wywala mnie do czarnego tła z białą kreską NIE migającą. Większosc tematów, które znalazłem dotyczyły migajacej białej kreski, u mnie tak jak by wszystko sie zawieszało, kreska nie miga, dysk nie pracuje, czasami napęd pohuczy.

 

Co już próbowalem:

1. Zmiana bootowania - efekt ten sam, czy to z dysku czy z pytki, nie zaszedlem dalej niż do białej kreski. Sprobuje jeszcze z PenDrive, ale czekam, aż kolega mi wsio przygotuje na tym pendrive.

2. Uruchamianie bez podlaczonego dysku - efekt identyczny.

3. Uruchamianie z nowym dyskiem - wciaz to samo.

4. Uruchamianie bez kosci pamieci - bez zmian.

5. Resetowanie biosa do ustawien domyslnych - Przy potwierdzeniu tej opcji, bios sie zawiesza.

6. Podlączanie pod monitor/tv - brak reakcji.

7. HDD Recovery - Po potwierdzeniu opcji, scina sie.

 

Czy mogę uznać, że problemem jest płyta główna i w sumie nic, prócz zamówienie nowej mi nie pomoże? Czy jednak macie jeszcze jakieś pomysły do wypróbowania?

 

Specyfikacja sprzętu:

http://www.toshiba.eu/discontinued-products/satellite-l875d-100/

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...