Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam .

Chciałbym złożyć nowy komputer do 1700 zł ale jestem w tym temacie nie obeznany .
Mój znajomy polecił mi taki zestaw :
 

 
 

Procesor : Intel i3-4170 
Karta graficzna : Palit GTX950 STROMX 2GB
Zasilacz : Antec AP 500 - 500W
Płyta główna : MSI H81M-P33
Pamieć RAM : Crucial Ballistix 8gb (2x4GB)

Podesłał mi to w tym koszyku
http://www.morele.net/inventory/info/4nEcYU/

Wyjaśniam od razu ze posiadam obudowę , dysk twardy , kartę sieciową i napęd DVD ze starszego komputera :

Obudowa : ModeCom Logic B5 Black 
Dysk Twardy : nie znam ale wiem ze jest to dysk HDD i posiada 250 GB pamieć 
karta sieciowa : nie znam 
napęd DVD : nie znam 

I moje pytanie brzmi : Czy wszystko będzie ze sobą działało , czy warto wymienić jakaś część na inna i jaki system polecacie na ten komputer ?

(Przepraszam z góry za błędy ortograficzne :) )

 

Link to post
Share on other sites

Musisz odpowiedzieć na jakie złącze jest dysk i dvd ( sata czy ata ) ? i czy zamierzasz podkręcać sprzęt ( kartę graf konkretnie)

zasilacz na to, ma lepsze okablowanie Zasilacz Corsair VS Series 450W 80PLUS 120mm FAN (CP-9020096-EU)


jeśli zamierzasz zrobić oc to dołóż najlepiej do tego 

Karta graficzna Gigabyte Geforce GTX950 2048MB DDR5/128b WF2 OC GV-N950WF2OC-2GD

a jeśli nie to tą zamiast palita 

Karta graficzna MSI GeForce GTX 950 OC, 2 GB GDDR5, 128 Bit, HDMI, DP, DVI-D, DVI-I, Box

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Musisz odpowiedzieć na jakie złącze jest dysk i dvd ( sata czy ata ) ? i czy zamierzasz podkręcać sprzęt ( kartę graf konkretnie)

zasilacz na to, ma lepsze okablowanie Zasilacz Corsair VS Series 450W 80PLUS 120mm FAN (CP-9020096-EU)

jeśli zamierzasz zrobić oc to dołóż najlepiej do tego 

Karta graficzna Gigabyte Geforce GTX950 2048MB DDR5/128b WF2 OC GV-N950WF2OC-2GD

a jeśli nie to tą zamiast palita 

Karta graficzna MSI GeForce GTX 950 OC, 2 GB GDDR5, 128 Bit, HDMI, DP, DVI-D, DVI-I, Box

Dysk i dvd ma złączę sata , na podkręcaniu się w ogóle nie znam wiec raczej ten temat  pomińmy ... wiec raczej to będzie karta od  MSI 

Edytowane przez strusiek14
Link to post
Share on other sites

A powiedz jeszcze w jakie gry grasz?

Nota bene proponowałbym zapoznać się z oc, ten gigabyte po oc ma wydajność gtx 960 ;) a cała procedura polega na przesunięciu dwóch suwaków co trwa minutę :D

Edytowane przez lewiis252
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W jakie gry gram ? 
Szczerze mówiąc jestem raczej "niedzielnym" graczem gdyż chodzę do szkoły i trenuje piłkę nożna ale chciałbym odpalić nowsze tytuły np GTA V czy Wiedzmin  3 na w miarę dobry fps'ie ale najwięcej gram w gry o dosyć słabych wymaganiach typu CS:GO lub LOL 

A co do OC ... a masz jakiś poradnik który wytłumaczy mi na czym to polega ? :D

Link to post
Share on other sites

To już sprawa osobista, że tak powiem, win 10 nie testowałem, osobiście między 8 a 7 wolę to drugie, nie da się stwiedzić że na ten sprzęt najlepszy będzie dany system :/

ok dziękuje za poświęcony czas :D chyba jednak przeniosę się na win 10 mój brat miał na laptopie i nie narzekał :D

 

temat został zakończony wiec można go zamknąć / usunąć żeby nie zaśmiecać forum :D 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...