Skocz do zawartości

Smartfon do 1600 zł Gry/Internet/Zdjęcia


Recommended Posts

Witam. Szukam smartfona z androidem do 1600zł. Głównie zamierzam grać i przeglądać internet, ale dobry aparat byłby mile widziany :)

 

Zastanawiam się nad :

Meizu MX4 Pro (Bardzo fajny, tylko że  chińczyk. Jak to wygląda z j. polskim? Ma ktoś?)

Motorola moto x play

Samsung galaxy note 3 

Asus zenfone 2 (W wersji 3/4 gb ram)

Honor 7 ?

 

No i LG G Flex 2 (2gb ramu, wyświetlacz OLED co jest dużym dla mnie plusem i snapdragon 810 też mocny)

 

Ma ktoś te telefony? Co sądzicie? Pomóżcie :(

Edytowane przez vilk45
Link to post
Share on other sites

LG Flex 2 najlepszy, ale 810-tka będzie się grzała przy grach (i nie tylko), taka cecha tego procesora. Mimo to zdecydowanie z wyżej wymienionych brał bym Flex 2.

W tej cenie masz jeszcze godne uwagi Xperia Z2 / Z3, oba na 801, ale różnica wydajności wcale nie jest duża, za to stabilność i temperatura lepsza. No i Z2 dużo tańsze jest.

Kolega ma Moto X i tez bardzo sobie chwali (ja niestety nie mam możliwości przetestowania wiec nic o nim nie wiem)

 

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

LG Flex 2 najlepszy, ale 810-tka będzie się grzała przy grach (i nie tylko), taka cecha tego procesora. Mimo to zdecydowanie z wyżej wymienionych brał bym Flex 2. W tej cenie masz jeszcze godne uwagi Xperia Z2 / Z3, oba na 801, ale różnica wydajności wcale nie jest duża, za to stabilność i temperatura lepsza. No i Z2 dużo tańsze jest. Kolega ma Moto X i tez bardzo sobie chwali (ja niestety nie mam możliwości przetestowania wiec nic o nim nie wiem)

Trochę mnie zmartwiłeś z tym przegrzewaniem :( Może jednak Honor 7? Dużo czytałem i jest to bardzo ciekawa propozycja, jednakże ma procesor HiSilicon Kirin 935. Jest on dobry czy to jakiś szmelc?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...