Skocz do zawartości

Błąd w grach, "Program przestał działać"


Recommended Posts

Witam, ostatnimi czasy mam sporo problemów z grami na moim blaszaku, podczas rozgrywki np.w Max Payne 3, GTA V czy nawet demo FIFA 16 gra zamyka sie z komunikatem "Program przestał działać".

Czytałem sporo na ten temat, niektorzy radzili by zainstalowac najnowsze sterowniki GPU czy Microsoft NET Framework ale nic nie daje. Jestem bezradny a wydałem sporo kasy na niektóre gry.


Nikt z was nie wie o co może chodzic? :)

Link to post
Share on other sites

Witaj. U mnie też pojawiał się taki błąd podczas uruchomienia gier " Program przestał działać"

Był to APPCRASH spowodowany plikiem nvwgf2umx.dll. Wystarczyło odinstalować najnowsze sterowniki od karty graficznej  i zainstalować te dedykowane pod grę Wiedźmin 3. Dodam że problem z tym APPCRASHEM już nie występuje po zmianie sterowników(u mnie). Zobacz czy jak włączasz komputer to czy przy uruchomieniu się Windowsa nie pojawia ci się komunikat że "Menedżer okien pulpitu przestał działać" Jeśli tak to problem powinno rozwiązać to co opisywałem powyżej. 

Natomiast od kilku dni mam problem z grą Mad Max po 5 minutach grania w grę Mad max gra się zacina po czym wywala taki o to błąd. : http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/9QPh2ByJKvwqfFWQZkUWPEMZng3BIT. Proszę o porady. Gra oryginalna Steam 

Dodam ze to nie ten sam appcrash co powyżej. 

Edytowane przez supersaiyan2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...