Skocz do zawartości

Lenovo Y50-70 Nowy Gwarancja i5 gtx960m 8gb ram


Recommended Posts

"Jak widać, gwarancja na okres dwóch lat od czerwca tego roku."

 

Nowy z pełną gwarancją kosztuje 3300 zł:

http://allegro.pl/lenovo-y50-70-i5-4210h-8gb-1tb-gtx960-fhd-gamer-i5684735063.html

 

"Nr modelu laptopa to 59444766."

Na podanej w aukcji stronie go nie znajduje.


Radzę się zapoznać:

https://support.lenovo.com/pl/pl/find-product-name

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to jest nowy skoro nie odpakowany nawet z pudełka... Ale jak tam kto uważa. Gwarancje ma 3 miesiące krótszą, owszem. Ale też jest 200zł taniej niż w sklepie. Zresztą jak ktoś niechce niech nie kupuje ja nie zmuszam:)

Link to post
Share on other sites

To raczej kiepski przykład. To data produkcji laptopa a nie kiedy "wyjechał ze sklepu". To jakbyś powiedział że auto nie jest nowe bo pół roku w salonie stoi. Jak najbardziej coś tam na pw można ponegocjować ale proszę sobie darować oferty pół darmo.

Link to post
Share on other sites

Skoro nie jest odpakowany to jest nowym i nieuzywanym laptopem. Tak samo jak leżak na magazynie, z tym ,że jest troche krótsza gwarancja.

 

 

ps. najchętniej to by go wzieli tutaj za 2tyś, ale tak sie nie da. Dla mnie cena nie jest wygórowana i za 3 tysie jak najbardziej OK.

Link to post
Share on other sites
Nie nie źle mnie zrozumiałeś :) nr modelu jeśli chodzi o specyfikację. Na stronie należy wpisać Nr seryjny który jest na zdjęciu na pudełku . 200 zł to mało?

 

A to przepraszam.

 

200 zł trochę mało ponieważ jest trochę mniej gwarancji. Myślę że cena na poziomie 2800 zł byłaby sprawiedliwa dla kupującego jak i sprzedającego.

 

ps. najchętniej to by go wzieli tutaj za 2tyś, ale tak sie nie da. Dla mnie cena nie jest wygórowana i za 3 tysie jak najbardziej OK.

 

No nie przesadzajmy...

Edytowane przez dawid12345678
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...