Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Obracanie filmów (mp4, avi)

mp4 avi smartfon film

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 hackeradyn

hackeradyn
  • Nowicjusz

• 7 postów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 14:59

Witam

Nagrałem sobie filmik komórką (Samsung Galaxy), ale niepoprawnie ułożyłem smartfona i odtwarza mi tak, że góra filmu znajduje się z lewej strony, a dół z prawej. Pytanie jak toto "odwrócić" (darmowym programem), co by odtwarzało poprawnie (góra na górze, dół na dole).

W przypadku grafiki Przeglądarka Fotografii systemu Windows ma opcję obróć. W media playerze podobnej opcji nie widzę :(

Filmik w formacie mp4, ale mam jeszcze jeden (dawno temu nakręcony) w avi. Problem ten sam.

Użytkownik hackeradyn edytował ten post 25 wrzesień 2015 - 15:01

• 0

#2 Dreacreator

Dreacreator
  • Amator

• 39 postów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 20:44

Zrobisz to programem VirtualDub. Odwrócisz film na stałe, a nie chwilowo na czas oglądania.

Po otworzeniu filmu w VirtualDub, wybierasz z menu u góry Video->Filters->Add->Rotate->90 right. Następnie ponownie kliknij na Video i wybierz Direct stream copy. Następnie wciskasz F7, wybierasz gdzie ma się zapisać nowy odwrócony plik wideo i gotowe.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mp4, avi, smartfon, film

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych