Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Router do 300 zł ( łącze 50 mb)

router tp-link W8980 300 50 mb pomoc wybór

Najlepsza odpowiedź Gwiazdek, 24 wrzesień 2015 - 22:55

Jakieś inne propozycje? Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gwiazdek

Gwiazdek
  • Amator

• 34 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 16:20

Witam , szukam solidnego routera do łącza 50mb (kablówka - światłowód ) do mieszkania ok 80 m^2. Nie zależy mi na DualBand ze względu na to , że jeżeli gram to raczej mogę być podłączony przez RJ-45.

Zależy mi na :

-bardzo dobrym zasięgu i niewielkich stratach ,

-bezproblemowej obsłudze wielu urządzeń , ( max 3 laptopy + 3 tel ) , żeby nie było żadnych problemów z rozłączaniem itp.

Zastanawiałem się nad TP-Link'iem W8980 , ale 3 antenki zewnętrzne są do pasma 5GHz , które mi w zasadzie nie jest potrzebne , więc ciężko ocenić jak to będzie ze standardowym 2,4 . Pytanie do osób zorientowanych , czy jest możliwość ew. przełączenia na 2,4 wszystkich anten ?

Czekam na propozycje.

Pozdrawiam.

• 0

#2 cooger

cooger
  • Too old to die young.

• 7568 postów
  • 3DMark 06:666

Napisano 24 wrzesień 2015 - 22:29

8980 to router ADSL - bez sensu do kablówki.

• 0

Ekspert działu: Routery i sprzęt sieciowy / Kącik retro komputerów/ Głośniki, słuchawki i urządzenia audio/ Pełne zestawienie Ekspertów

Zanim wyślesz mi PW z linkiem do Twojego postu zastanów się czy naprawdę go nie widziałem.

Za hajper777: "Nie jestem jakimś mega hejterem żeby jarać sie barwą dzwieku do 100% wydajności"

Poszukuję: Abit BH6, TH7, KG7; Asus: A7M. Masz niepotrzebny stary sprzęt komputerowy (min.13 lat)? Napisz PW.

#3 Gwiazdek

Gwiazdek
  • Autor tematu
  • Amator

• 34 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 22:55   Najlepsza odpowiedź

Jakieś inne propozycje?
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: router, tp-link, W8980, 300, zł, 50, mb, pomoc, wybór

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych