Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, zamierzam zakupić procesor i płytę główną i nawet udało mi się znacznie zmniejszyć obszar poszukiwań ale nadal potrzebuje pomocy w wyborze jako, że jestem kompletnym lakiem.

Płyty główne

 ASRock B85M vs Ga-B85M-HD

 

Intel core I5-4690 vs I5-4690k vs I5-4460

Pytanie dotyczące procesorów brzmi czy jeżeli nie zależy mi na podkręcaniu procesora, to czy opłaca mi się dopłacać to 100zł, a drugie czy jest jakaś duża różnica miedzy rodziną 4690 a 4460 i czy opłaca się rzeczywiście płacić to 970zł.

Ostatnim pytaniem jest, czy jest jakiś korzystniejszy wybór procesora do +/- 1000zł nawet jeżeli oznacza to zmianę zakupu płyty głównej.

RAM-DDR3

GPU-Gtx660

Z góry dziękuje za odpowiedzi

 

Link to post
Share on other sites

http://olx.pl/oferta/i5-4690k-box-CID99-ID8s7kx.html#8a292b58d7 +

 

Płyta - w/g mnie minimum coś takiego jak u mnie w sygnaturce .... lub najlepiej model Z97-G43 

 

Odblokowany procesor zawsze możesz kiedyś przyspieszyć i to nawet dosyć sporo ......

Edytowane przez GergG
Link to post
Share on other sites

4460 + asrock b85m pro3

najopłacalniejszy 4rdzeniowy procesor + tania płytka b85

jeśli nie podkręcasz, to nie kupujesz odblokowanego procesora, i wtedy też nie ma dużej różnicy między 4690

a do gtx660 to i i3 wystarczy...

A jeżeli zamierzam wymienić wkrótce karte graficzną to nie opłaca mi sie bardziej kupić jednak tej 4690?

http://olx.pl/oferta/i5-4690k-box-CID99-ID8s7kx.html#8a292b58d7 +

 

Płyta - w/g mnie minimum coś takiego jak u mnie w sygnaturce .... lub najlepiej model Z97-G43 

 

Odblokowany procesor zawsze możesz kiedyś przyspieszyć i to nawet dosyć sporo ......

Tak jak już pisałem nie jestem zainteresowany podkręcaniem
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...