Skocz do zawartości

Problem z FPS w CS:GO


Recommended Posts

Witam, mam problem z małą ilością FPS w Counter-Strike:Global Offensive. Na innych mapach niż Dust2 jest to około 25-30 FPS. Szczególnie na Mirage, wtedy jest to już rzeź totalna i spada do nawet 10 klatek na sekundę. Mowa tutaj o komputerze brata, który nie gra w wymagające gry, bo ogranicza się do gier przeglądarkowych, CS:GO, League of Legends i Minecrafta. Mianowicie jest to: Gigabyte R7770 1GB, 6 GB RAM oraz AMD Phenom 9500 quad core 2.2GHz (jest to już leciwy procek, ale myślę, że powinien wyciągnąć te minimum 30 FPS). Configi na FPS nie dały nic jak było 25 klatek tak 25 klatek zostało. Da się temu jakoś zaradzić czy konieczna będzie defragmentacja/format bądź ostatecznie wymiana procesora. Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites

IMO nie ma sensu, trudno znaleźć procek pod ten socket, żeby wyciągnął te +60 fps.

No to jest problem :/ Idąc krok dalej, znalazło by się coś taniego, żeby wyciągnąć te cholerne 60 klatek? Na myśli mam płytę główną oraz procesor. W tym wypadku ile musiałbym mieć na coś takiego? Sprzęt może być jak najbardziej używany, byle by nie klęknął bo miesiącu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...