Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka, szukam odpowiednije dla siebie myszki niżej podaje wzór:
- obecna mysz:tt esport theron
- powód zmiany gryzonia:nawet jakis smiec o wielkosci mniejszej niz 1mm gdy znajdzie sie pod sensorem myszka wariuje + czasem tak wariuje ze nie da sie poruszyc np w prawo ani w lewo tylko w gore i troche w dół i troche denerwujacy latajace kolko oraz inne
- rozdziałki w grach:1920x1080
- DPI:glownie 400 ale czasem 800
- czułości w grach:w csgo 2.52 ale i tez czasem i mniejsza
- czułość w Windows:6/11 i wylaczana precyzja wskaznika
- czułość w sterach myszki:400
- pełny obrót:około 52.5
- gram w:głownie w csgo http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif ale tez czesto w gry typu max payne 3,bf itp
- podkładka:roccat taito mid size
- ilość przycisków:2głowne +kółko i przydaly by sei jakies do macro(dla obeznanych w csie zeby zrobic BH na macro lub macro na teca)
- budżet:noo mysle ze za 250zł juz coś dobrego znaleźć można
- chwyt:claw grip
- uwagi:zastanawiam sie nad zowie fk1 lub fk2 ale dokładnie nwm czym sie to różni.Dodam jeszcze że mam małą dłoń jeszcze(mam ponizej 15lat) jak chcecie moge napisac wymiary czy cos 

Link to post
Share on other sites

Pod clawa? ZA.

Jest to praktycznie to samo, co FK, tylko z podniesionym lekko tyłem, co jest wygodniejsze w claw gripie.

 

Co do FK to musisz się zapytać czy mają nową wersję(biały scrool i nowe logo). Stara wersja była gorsza jakościowo, gorsze przyciski i scrool.

a wiesz gdzie moge ta nowa wersje w jakim sklepie kupic? i lepiej fk1 czy fk2

edit: z tego co zauwazylem to tylko zowie ZA maja inne logo i biały scrool a fk1 i fk2 zolte logo i zolty scrol

Edytowane przez mikoxor
Link to post
Share on other sites

Dlaczego nadal pchasz się w FK, jeżeli mówimy, że za tą samą cenę lepszy będzie ZA.

 

Co do nowej wersji FK, to pytałem się jednego ze sklepów to dostałem informacje: że nie mają żadnych informacji o nowych FK, natomiast

 

 

Panowie, w nowych FK przyciski są mniej więcej takie same jak w ZA. Idzie je rozpoznać po nowym logo i białym scrollu.
 

http://forum.benchmark.pl/topic/187917-zowie-fk1-czy-zowie-z11/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...