Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Iphon 6+ czy galaxy edge 6+? Doradźcie

iphon samsung galax egde 6plus

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wedkarz91

wedkarz91
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 20 wrzesień 2015 - 10:06

Zastanawiam się nad zakupem jednego z tych telefonów. Od początku byłam zdecydowana na iphona 6+ złotego ale jak wczoraj zobaczyłam galaxy 6+ również złotego zaczęłam się wahać. Czy postawić na wytrzymałość iphona, mimo ze ten 6+ podobno wygina się w kieszeni, jego wspaniały wygląd? Czy wybrać o wiele lepsze parametry jakie oferuje nam galaxy i podobno ulepszona wytrzymałość, niestety jednak nie przekonuje mnie ten ekran po bokach... Problem w moim porównaniu leży przy jakości zdjęć, miałam możliwość w sklepie sprawdzenia jakie zdjęcia robi galaxy niestety nie mam porównania z iphonem, bo nigdzie nie można tego sprawdzić. Stad tez prośba do was ktoś miał do czynienia z iphonem 6+ i może podzielić się opinia o aparacie w tym modelu? Nie chce kupić kota w worku. Pozdrawiam.

• 0

#2 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 20 wrzesień 2015 - 11:11

S6 robią lepsze zdjęcia. Znacznie lepsza szczegółowość choć iphony też robią bardzo dobre zdjęcia A może zobacz zwykłą S6 skoro się boisz tych wygiętych boków albo Note 4 też świetne urządzenie Obojętnie którego wybierzesz to będziesz zadowolona :)
  • 0

#3 Ganster

Ganster
  • Nałogowiec

• 1601 postów

Napisano 20 wrzesień 2015 - 11:24

Jeśli chodzi o zdjęcia to polecę ci LG G4. 

• 0

Intel Core i5-3570K (4,8Ghz), Crucial Ballistix Tactical DDR3-1600 - (1866 OC), 

Palit GeForce GTX 1070 GameRock 8GB GDDR5, MSI Z77A-G43 Intel Z77, Dysk Seagate 1TB, Thermalright HR-02 - Macho 120, Thermaltake Smart SE Modular 630W

#4 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 20 wrzesień 2015 - 11:30

Pod warunkiem że robisz zdjęcia w manualu bo ma znacznie bardziej rozwinięty ten tryb
  • 0

#5 Wizzy159

Wizzy159
  • Entuzjasta

• 695 postów

Napisano 20 wrzesień 2015 - 12:53

Polecam Ci wejść na YT i wpisz Robert Nawrowski on tam mam recenzje i porównania poglądach zastanów się a spokojnie itp
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: iphon, samsung, galax, egde, 6plus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych