Skocz do zawartości

Samsung S3 LTE i9305 16gb +16gb GWARANCJA


Recommended Posts

Witam. Dzisiaj do sprzedania Samsung S3 LTE czyli i9305. Wersja LTE różni się od zwykłej S3 tym że posiada 2gb pamięci ram oraz łączność lte. Telefon oczywiście ma 4 rdzeniowy procesor Exynos 4412 o taktowaniu 1,4Ghz i GPU ARM Mali-400. Pracuje na androidzie 4.4.4 bez brandingu żadnego z operatorów dzięki czemu nie ma śmiecących aplikacji play czy orange. Telefon jeszcze na gwarancji do grudnia 2015. Zakupiony w sieci play. Oczywiście posiadam dowód zakupu oraz wszystkie papiery, więc kupujący może być pewny że telefon nie jest kradziony, jest oryginalny i pochodzi z legalnego źródła. Ekran telefonu w stanie bardzo dobrym. Posiada kilka mikro rysek widocznych jedynie przy wyłączonym wyświetlaczu i przypatrzeniu się pod odpowiednim kontem do światła. Nie udało mi się ich nawet uchwycić na zdjęciu. Według mnie jest to rzecz kompletnie nie istotna ponieważ na co dzień poprostu ich nie widać. Niestety klapka telefonu jest porysowana. Telefon od zakupu nosiłem w etui które dodaje ale klapka jest na tyle rysująca się że porysowała się i od niego. Widać to na zdjęciu. Jeśli ktoś chce koszt nowej klapki na allegro to około 20zł aczkolwiek nie wiem czy jest sens wymieniać bo najprawdopodobniej również się porysuje( takie już te klapki są). Po za tym telefon w stanie bardzo dobrym. Na szkiełku aparatu ani jednej najmniejszej ryski, zdjęcia robi świetne. Również ramka w okół telefonu nie posiada żadnych obtarć czy rys. W telefonie wymieniałem kilka miesięcy temu baterię, więc napewno jeszcze posłuży bez wymieniania. Jest to mój drugi z rzędu samsung i w obu w podobnym czasie musiałem wymienić baterię. Baterię zakupiłem oryginalną. Tak jak widać na zdjęciu do telefonu posiadam oryginalne pudełko oraz ładowarkę. Jak ktoś chcę mogę dorzucić słuchawki samsunga aczkolwiek ze względów higienicznych nie są częścią kompletu. Ładowarka niestety nie ładuje z pełną mocą. Niestety ładowarki samsunga to do siebie mają że nie są zbyt trwałe. Można nią spokojnie naładować telefon ale będzie to trwało troszkę dłużej niż powinno, ja ładowarki nie wymieniałem gdyż używałem ładowarki od innego urządzenia z androidem. Do telefonu dorzucam kartę pamięci 16gb ADATA najwyższej 10 klasy. Dorzucam również etui firmy case mate by olo widoczne na zdjęciu. Etui swego czasu kosztowało ponad 50zł i nie jest to byle badziewie z jakim chodzi pół polski czyli Sline. Guma jest dopasowana, miła w dotyku, a co najważniejsze przyciski wciskają się bez żadnego dodatkowego oporu czego nie można powiedzieć o gumach za 10 zł. Etui polecam zwłaszcza że kto tylko wziął je do ręki z moich znajomych pytał się potem gdzie kupić coś takiego. Podsumowując zestaw zawiera: telefon, ładowarka, bateria, pudełko, papiery, karta pamięci, dowód zakupu, etui case mate. W razie pytań proszę o kontakt.

 

Cena jaka mnie interesuje to 600zł

Nowa cena 550zł

Link do allegro: http://allegro.pl/samsung-s3-lte-i9305-16gb-16gb-gwarancja-casemate-i5677163962.html

 

Edytowane przez grip3r
Link to post
Share on other sites

8. W tematach dozwolone są pytania o przedmiot skierowane do autora. Bezwzględnie zakazuje się pisania nic nie wnoszących do tematu postów. Nie dotyczy to próśb o wycenę, gdzie wypowiadać się mogą wszyscy.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...