Skocz do zawartości

Znikające Mini-Recenzje?


Recommended Posts

No więc miałem 3 recenzje

Pytanie... dla czego teraz wyświetla tylko Klawiature Apple? Jak jeszcze wczoraj były wszystkie trzy?

Prawdopodobnie pojawił się jakiś bug w bazie danych. Koderzy już rozwiązują ten problem.

W przyszłości nie powinno się to powtórzyć.

Recenzje które zniknęły przywrócimy z backup'u

 

Tych starych niestety nie importowaliśmy już do nowej bazy.

Link to post
Share on other sites

Mi się to zrobiło wczoraj, mam nadzieję że za niedługo wszystko wróci do normy :zamykamy:

 

I może jakaś rekompensata za poszarpane nerwy gdy zginęły mini-recenzje :zamykamy: :zamykamy:

 

Np. 5% rabat na punktowe zakupy w komputroniku :wariat:

 

 

I coś wiadomo w tej sprawie :zamykamy:

Da się naprawić, czy mam spróbować wrzucić je jeszcze raz ręcznie :zamykamy:

 

Bo tak trochę łyso bez tych moich dwóch mini-recenzji i punktów :jupi:

Link to post
Share on other sites
Oż ty :)

Byłeś szybszy o minutę :?:

 

Ja już swoje dwie zaginione mini-recenzje wrzuciłem, punkty łatwo dopisać, komentarze jako kod html wkleić i jest gitara :o Tylko oceny i liczba odsłon... :)

 

 

P.S.: Tak na marginesie, to mój link lepszy, bo jest z 25 sierpnia (czyli dnia w którym zniknęły) oraz prowadzi do oryginalnej wersji w mini-recenzjach, a nie do testów i recenzji :P

 

http://209.85.135.132/search?q=cache:xqT8qVIeH9sJ:www.benchmark.pl/mini-recenzje/1596.html

Link to post
Share on other sites

Ale ja poczekam na oficjalne ogłoszenie, bo nie chce mi się dodawać znów i być 45pkt w plecy :>

Ja swoje dodałem i zostały już przywrócone - zrobiłem nawet drobną korektę :]

 

Punkty są, ale nie ma ocen, odsłon i komentarzy :P I chyba nie da się ich w całości przywrócić :rotfl:

Link to post
Share on other sites

.

Jeśli zniknęła Ci Twoja mini-recenzja...

... to tutaj znajdziesz przepis jak ją odratować :]

 

1) Wejdź na http://www.google.pl

2) Wpisz "site:benchmark.pl" oraz tytuł swojej mini-recenzji, np. "Dell 2209WA"

3) Odszukaj swoją mini-recenzję na liście. Kilknij na "kopia" poniżej.

4) Następnie po przejściu na stronę z "kopią zapasową google" usuwamy wszystko w adresie co znajduje się po adresie url naszej mini-recenzji, np.

http://209.85.129.132/search?q=cache:nmGBwRjuZ-0J:www.benchmark.pl/mini-recenzje/Dell_2209WA-2239.html+site:benchmark.pl+Dell+2209WA&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a
Zamieniamy na:

http://209.85.129.132/search?q=cache:nmGBwRjuZ-0J:www.benchmark.pl/mini-recenzje/Dell_2209WA-2239.html
Dzięki temu pozbędziemy się kolorowych zaznaczeń w tekscie m-r.

5) Naciskamy CTRL+U (dla Firefox'a) oraz CTRL+F po czym wpisujemy pierwsze słowa m-r. Zaznaczamy od znacznika:

<p>nasz_tekst_rozpoczynający_mini-recenzje...
6) Następnie w analogiczny sposób do poprzedniego odnajdujemy końcowe słowa m-r i zaznaczamy ten cały fragment kodu html.

7) Przechodzimy do utworzenia nowej mini-recenzji, wchodzimy w tryb "źródło". Wklejamy tam kod html.

:rotfl: Uzupełniamy tytuł, kategorie, itd. i zapisujemy mini-recenzje.

9) Jeszcze sprawdzamy, czy dodana wersja wygląda tak jak oryginał.

10) Na sam koniec kontaktujemy się z redakcją w sprawie jej ponownego wrzucenia.

 

Na wszystkie pytania i wątpliwości z chęcią odpowiem na GG (w profilu) lub PW :P Pochwała mile widziana :D

 

Tekst napisany na prośbę red. naczelnego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...