Skocz do zawartości

Samsung Galaxy A5, Sony Xperia M4 Aqua, HTC Desire 820... Czy może coś ciekawszego?


Recommended Posts

Witam serdecznie!

Szukam dobrego telefonu, powiedzmy ze średniej półki i dość mocno zastanawiałem się nad Galaxy A5... Rozważałem tez M4 AQUA, szczególnie że mam sentyment do telefonów Sony, ale skutecznie odstrasza mnie malutka pamięć która nie pozwala na zbyt wiele, 16gb jest dla mnie minimum a niestety tej wersji nie dostanę w sieci... Ostatnio czytałem również o HTC Desire 820, jak i o jego słabej baterii co też nie jest dobrym prognostykiem, chociaż może użytkownicy mają inne opinie, czekam na nie!
I jest teraz ten dylemat, brać któryś z tych nowszych ze średniej półki, czy może zdecydować się na starszego flagowca których cena spadła - LG G3 czy Xperia Z2, chociaż cena tego drugiego nadal jest dość wysoka jak mniemam.
Brać więc A5/820 czy może macie jakieś lepsze opcje, propozycje? Dodam tylko że za A5 płaciłbym ok. 800zł i byłoby miło załatwiać wszystko w tych granicach cenowych, czekam na wasze sugestie, może macie coś lepszego ;)


Najważniejsze dla mnie sprawy to:
- PAMIĘĆ! Tym minimum potrzebnym jest 16GB, chociaż szczerze nie pogardziłbym czymś więcej
- Dobra, wytrzymała bateria, 1,5-2 dni w trybie mieszanym byłoby czymś dobrym, wydaje mi się że te smartfony więcej nawet nie są w stanie wyciągnąć...
- Płynność
- Dobry interfejs
- Ekran, dobrze by było gdyby był wzmacniany czymś w stylu Gorilla Glass? Wybaczcie, jestem laikiem w tych kwestiach
- Dobra jakość muzyki (głownie chodzi o słuchawki)
- Wytrzymały mikrofon, w mojej Xperii T tego mi brakuje najbardziej, muszę krzyczeć żeby rozmówca mnie usłyszał.

Z góry dzięki za rady, czekam z niecierpliwością na wasze odpowiedzi ;)

PS. Żaden Huawei i Moto. Złe doświadczenia.
WIndows Phone również odpada na starcie

Edytowane przez leleniwiec
Link to post
Share on other sites

Aqua jest najwydajniejsza ale podczas intensywnego użytkowania będzie się bardziej nagrzewać ale teraz mało który się nie nagrzewa ale oprócz tego nagrzewania i 8gb resztę ma dobrą.

Tylko że nie mogę sobie pozwolić na tak małą pamięć... A ta LG G3 właśnie, gorsza?

Edytowane przez leleniwiec
Link to post
Share on other sites

Patrzyles na LG G3s ?! Wybieralem dla żony i między a5, 820 i g3s. I padło na ten ostatni bo lepiej pasował do dłoni. Po kilku miesiącach użytkowania stwierdza żetoo fajny fon. Obejrzyj recenzje na mobzilli na YT. Moim zdaniem 820 wypada słabo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...