Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Ładowanie bezprzewodowe Z3

z3 ładowarka ładowanie bezprzewodowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 licewhite

licewhite
  • KRÓL

• 64 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 20:58

Witam,mam Sony Z3 i postanowiłem,że daruję sobie ładowanie w tradycyjny sposób i wymyśliłem sobie zakup podstawki do ładowania bezprzewodowego,tylko nie wiem czy do tego jest też potrzebne specjalne etui czy wystarczy postawić "goły" telefon na ładowarkę. Jeśli potrzeba dodatkowej podstawki zdecyduje się na stację do ładowania magnetycznego.

• 0

#2 Deusjarek

Deusjarek
  • Maniak

• 2019 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 21:19

Potrzebne jest specjalne etui
  • 0

#3 james4444

james4444
  • Dyskutant

• 154 postów
  • Miejscowość:Poznań miasto doznań

Napisano 15 wrzesień 2015 - 21:58

Wydaje mi się że bez etui da radę - sam mam Z3 Compact, do tego mam pokrowiec SCR26 w najbliższym czasie planuje dokupić też stacje dokującą.
  • 0

Nokia 5300, Sony Ericson K750i, Samsung Galaxy Spica i5700,  Sony Xperia Neo V , Sony Xperia Z3 Compact, Huawei P20 Lite

#4 Deusjarek

Deusjarek
  • Maniak

• 2019 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 22:37

Wydaje mi się że bez etui da radę - sam mam Z3 Compact, do tego mam pokrowiec SCR26 w najbliższym czasie planuje dokupić też stacje dokującą.

Podstawka do ładowania bezprzewodowego potrzebuje specjalne etui a magnetyczna stacja ładująca nie potrzebuje żadnego etui.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: z3, ładowarka, ładowanie, bezprzewodowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych