Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, 

jak w temacie próbuję złożyć coś niewielkiego z przeznaczeniem na bardziej multimedialne centrum, które zastąpi mi niefunkcjonalne smart tv z przeznaczeniem do sporadycznego weekendowego zagrania sobie w 1 czy 2 niezbyt wymagające sporej mocy obliczeniowej tytuły, kluczowe znacznie ma tutaj dla mnie wymiar samej obudowy aby ją ukryć gdzieś w zasięgu TV, 

wstępnie złożyłem sobie coś takiego (brakuje jeszcze zasilacza) 

http://www.morele.net/inventory/info/FuiNkX/

 

mam jednak główne wątpliwości co do płyty i procesora, obudowa na pewno zostanie zastąpiona na 90% gladiusem q50 z uwagi na wymiary bądź czymś podobnym a co za tym idzie karta nie może mieć więcej niż 20 cm https://www.silentiumpc.com/gladius-q50-pure-black-gd-q50/

 

uprzejma prośba i z góry wdzięczność za każdą pomoc i rade w skompletowaniu optymalnego zestawu ;)

Edytowane przez kajtek.
Link to post
Share on other sites

Dzięki za radę, też się nad tą płyta zastanawiałem, jak rozumiem docelowo będzie mi mogła służyć również np przy i7 w przyszłości ?z prockiem z allegro mam obywa, nie wiem który model konkretnie i do ilu warto zainwestować aby nie odczuć dużej różnicy względem tego z proponowanego zestawu, celować w coś konkretnego i do jakiej kwoty ?

 

obudowa fajna tylko trochę za szeroka jak patrzę na reckę, już taki typowy klocek, w zamian nie ma ograniczeń co do rozmiarów karty graf. jak widzę i można zamontować napęd wewnętrzny ale tak naprawdę ani jedno ani drugie mi niepotrzebne więc nic nie zyskam poza gabarytami w moim przypadku tak mi się wydaje. 

Link to post
Share on other sites

 

 

będzie mi mogła służyć również np przy i7 w przyszłości ?

tak

 

 

 

z prockiem z allegro mam obywa, nie wiem który model konkretnie i do ilu warto zainwestować aby nie odczuć dużej różnicy względem tego z proponowanego zestawu, celować w coś konkretnego i do jakiej kwoty ?
 

wszystko jest kwestią budżetu, wymagań i zastosowań :|

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...