Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czesć :)

 

Stoję przed dylematem Huawei P8 Lite czy Samsung A3.

 

Ciekawy wydaje mi się Huawei lecz przeraża mnie jego wielkość oraz bateria, ale znów wydaje się być ciut szybszy, rozdzielczość większa przez co treść trochę lepiej wygląda, no i lepszy aparat.

 

Za samsungiem znów przemawia, lepsza bateria, super AMOLED, wielkość?!

 

 

Czy ktoś posiada, któryś z tych telefonów i podzielił by się wrażeniami ?

Link to post
Share on other sites

moja siostra ma A3 i musze przyznać, że jest bardzo szybki i z recenzji, które krążą w sieci śmiem twierdzić że jest o wiele szybszy od Huaweia. Ale to też wynika z tego, że Huawej ma procesor klasy niższej/średniej a te 2gb dali tylko dlatego, żeby ludzie myśleli że "noo 2gb ramu to musi być szybki" - w codziennym użytkowaniu jest w miare szybki ale nic poza tym.
A3 ma Snapdragona 410 co przy niższej rozdzielczośći 540p (huawej ma 720p HD) powoduje że ten telefon śmiga aż miło :)
I nie obawiaj się o jakość ekranu bo te 540p na 4,5 calowym ekranie jest naprawde spoko.
Od Ciebie zależy czego oczekujesz, pytanie proste, chcesz większy ekran czy mniejszy? bo wydajniejszy będzie Samsung.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bartek nie wiem skąd bierzesz te informacje ale niewiele mają wspólnego z prawdą.Oba telefony to średniaki ale p8 lite jest po prostu sprzętowo lepszy i ma 2gb ramubabto DUŻY ATUT,bo który inny średniak ma 2gb ramu?1 gb to minimum do "płynnego" działania a jak nakładka syfiasta+brand producenta to łatwo zapchać ram i zabija procesy i od nowa musisz wczytywać zminimaliozwana strone w przeglądarce na przykład.

Zobacz sobie antutu benchmark,wydajniejszy p8 wykręca ponad 10k więcej.Wiem,wiem ,że benchmarki nie mówią o płynności ale dają podgląd o klasyfikacji urządzenia.A3 nie jest konkirentem dla p8 lite jeszcze ta cena dużo przesadzona.Wolałbyn kupić lg 4g spirit niż A3,który powinien kosztować mniej 300 zł.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Samsung z 1gb ramu to strzał w kolano. Touchwiz nawet z 2 GB potrafi się zamulic. Huawei będzie lepszym wyborem, procesory w obu modelach mają podobną wydajność ale 2 GB ramu w p8 oraz lekka nakładka zrobi ogromną różnice w użytkowaniu. Ma też bardzo dobre aparaty i dual sim. Za samsungiem przemawia jedynie nieco dłuższy czas działania bo Huawei nie zachwyca pod tym względem

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...