Skocz do zawartości

Karta graficzna do 1100-1200zł


Gość vrongol116

Recommended Posts

Gość vrongol116

 

Zastosowanie karty: Gry

Budżet na nową kartę: 1300-1400zł 
Czy będę podkręcać sprzęt?: Tak

Rozdzielczość mojego monitora i model: IIYAMA ProLite X2380HS ( 1920 x 1080 )

Specjalne wymagania : Wydajna w grach

Mój sprzęt:
Procesor: Intel CORE I5-4670K 3.4GHz
Pamięć RAM: 
Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz
Zasilacz: Cooler Master G550M ATX G550M 550W
Płyta główna: ASRock Fatal1ty H87 Performance
Dysk twardy: 
Western Digital Caviar Blue, 1TB
Obudowa: Zalman Z9 U3

Polecicie jakieś karty, najlepiej od NVIDII ?  :) Pozdrawiam.
 

 

Link to post
Share on other sites

No pewnie, bo do Radeonów od razu potrzebny jest zasilacz 1200W przynajmniej... -_-

Do ok 1200 (tak plus minus 50 pln) bez trudu złapiesz niereferencyjne, podkręcone R9 380 4gb i r9 290, jak dobrze zapolujesz to w widełki wpadnie też jakiś używany GTX 970 czy r9 390 na gwarancji.

Edytowane przez Magicc89
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Z tego co widzę autor ma do wydania 1200 zł a nie 1500. To, że ty masz 970 nie oznacza, że każdy musi ją kupić. Daruj sobie polecenie 970. To było modne ale już nie jest od premiery nowych Radeonów.

 

R9 390 od XFX idealnie wpasowuje się w te widełki.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Gość vrongol116

Z tego co widzę autor ma do wydania 1200 zł a nie 1500. To, że ty masz 970 nie oznacza, że każdy musi ją kupić. Daruj sobie polecenie 970. To było modne ale już nie jest od premiery nowych Radeonów.

 

R9 390 od XFX idealnie wpasowuje się w te widełki.

a R9 380 byłby ok? Bo z czasem coraz mniej tej kasy mam, jak tak zostawiam kupno karty na każdą inną chwilę... To czy ten R9 380 by się nadał?

Link to post
Share on other sites

Wymiana r9 280x na 380 tkę nie ma sensu.No chyba,że teraz nie masz w ogóle grafiki to bierz tą 380tkę. Osobiście uważam,że ta karta starczy na dłużej niż gtx 960.Mam takie niejasne przeczucie,że z chwilą premiery pascala nvidia będzie traktować po macoszemu "starą" generację kart graficznych w kwestii sterowników.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...