Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Który telefon wybrać?

telefony do 1000zł jaki telefon lg g4c sony xperia m4 aqua samsung galaxy a3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 PustyKarton

PustyKarton
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 14:07

Witam, przedłużam umowę w Play'u i zmieniam telefon.

Telefon zazwyczaj służy mi do grania w gry z google play, (bądź nędzne próby pisania czegoś samemu) jak również czytanie e-booków. Rzadziej słucham muzyki, czy przeglądam internet.

Zastanawiam się między:

- LG G4 c

- Sony Xperia M4 Aqua

- (ewentualnie) Samsung Galaxy A3

Aparat nie musi być jakiś mega zachwycający, ale też mógłby być w miarę dobry. Raczej chciałbym, żeby mój przyszły telefon był bardziej skierowany na gry.

Jeśli chcecie przejrzeć jakie inne telefony mam możliwe do wyboru, to tutaj jest cała lista:

http://www.play.pl/t...tencja/mix.html

Prosiłbym jednak, żeby były to telefony ze średniej półki cenowej, tak jak te wyżej podane przeze mnie.

• 0

#2 Deusjarek

Deusjarek
  • Maniak

• 2019 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 14:25

Sony xperia m4 aqua ma najmocniejszy procesor ale podczas intensywnego użytkowania będzie się bardziej nagrzewał,dobry aparat,ekran i bateria.

Użytkownik Deusjarek edytował ten post 13 wrzesień 2015 - 14:34

• 1

#3 PustyKarton

PustyKarton
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 14:34

Sony xperia m4 aqua ma najmocniejszy procesor ale podczas intensywnego użytkowania będzie się bardziej nagrzewał,dobry aparat,ekran i bateria.

A jego minusy? I w czym przebijają go pozostałe dwa telefony?

• 0

#4 Deusjarek

Deusjarek
  • Maniak

• 2019 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 14:39

No właśnie te nagrzewanie się i 8GB ROM pamięci wbudowanej.
  • 1

#5 PustyKarton

PustyKarton
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 14:53

No dobrze, w takim razie odłóżmy ten telefon na bok. Najprawdopodobniej właśnie ten wybiore, ale poczekam jeszcze na jakieś dodatkowe opinie. Możesz mi jeszcze powiedzieć z czystej ciekawości, który z pozostałych dwóch telefonów twoim zdaniem jest lepszy?

• 0

#6 Deusjarek

Deusjarek
  • Maniak

• 2019 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 15:01

Lg g4c jest lepszy nagrywa w full hd a A3 w hd do tego ma lepszą baterię która jest wymienna ma lepszy ekran
  • 1

#7 dawid0032

dawid0032
  • Maniak

• 4570 postów
  • Miejscowość:Rybnik

Napisano 13 wrzesień 2015 - 15:51

Jeśli do G3 jest dopłata chyba to było 369zł na tej stronce to moim zdaniem warto zainwestować. W grach będzie każdego tutaj wyprzedzał. Snap 801 i adreno 330 w grach zrobią swoje. Dodatkowo wielki ekran sie sprawdzi ale znowu bateria troche zostanie w tyle Ma też bardzo dobry aparat

Użytkownik dawid0032 edytował ten post 13 wrzesień 2015 - 15:52

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: telefony, do 1000zł, jaki telefon, lg g4c, sony xperia m4 aqua, samsung galaxy a3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych