Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,


Na wstępie zaznaczę, że jestem totalnym laikiem, więc proszę o wyrozumiałość.


 


Chcę kupić PCeta do +/- 2500 zł, którego będę wykorzystywał do:


- montażu krótkich (pół godziny maks) filmików w Sony Vegas, w jakości Full HD,


- pisania obszernych dokumentów tekstowych,


- przeglądania internetu + youtube


- oglądania filmów, słuchania muzyki,


- co do gier - nie mam dużych wymagań. Fajnie gdyby gry pokroju sims 4 śmigały bez problemu, ale to najmniej ważne.


 


Nie posiadam żadnych starych części, oprócz klawiatury, myszki i monitora. System operacyjny powinien być wliczony w cenę.


 


Wolałbym kupić gotowy zestaw, zamiast samodzielnie składać komputer z pojedynczych części.


 


PS. Zależy mi na dwóch dyskach - pierwszy SSD na system + Sony Vegas (120 GB powinno być ok)


I drugi na pliki - nie musi być duży, 500 GB wystarczy.


 


Z góry dziękuję, będę bardzo wdzięczny za wszystkie podpowiedzi!


Link to post
Share on other sites

A może na start Windows 7 na 270 dni za darmo ? Podratuje to znacznie budżet.

 

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ http://www.esc.pl/images/icons/icon-pc.jpg\

LG GH24NSC0 SATA (black)

AsRock B85M Pro3 /intel B85, LGA 1150/

Sapphire Radeon R7 260X 2GB DDR5 128bit (1050/6000)

Plextor M6S 128GB SATA3 (520/300MB/s)

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

Crucial 16GB (2x8GB) 1600MHz CL9 Ballistix

Corsair VS 450W 80+ 120mm

Zalman Z1 USB3.0 black (b/z)

 

2684 zł +   kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Mniej więcej tak jak chciałeś. Mocne 4 rdzenie bez możliwości OC. 16 GB DDR3 z możliwością rozbudowy do 32GB. Na start jeden SSD pod system i soft oraz HDD na dane. Warto w przyszłości dodać drugi HDD co by mieć osobny odczy i zapis pod obróbkę FullHD. Odczyt surowizny oraz zapis rendera na tym samym dysku będzie wąskim gardłem dla CPU. R7 260X doda kopa dzięki OpenCL pod Vegasa a z grami o jakich wspominasz spokojnie sobie poradzi. 

 

System za free na start - http://nieidealny.pl/?p=129

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Bardzo serdecznie proszę o ocenę zestawu komputerowego za ok. 2800 zł, który skompletowałem na morele. 

 

Komputer będzie używany do montażu krótkich filmików full HD, oraz gry w mniej wymagające tytuły pokroju Simsów. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie opinie oraz ewentualne poprawki. :)

 

http://www.morele.net/inventory/info/FXhj7C/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...