Skocz do zawartości

Recommended Posts

Odświeżam temat. Jak się okazuje Honor 7 ma jednak duży problem z rozmowami na karcie 2 G, śledziłam artykuły i dyskusje na ten temat i nawet aktualizacje w tej sprawie nie pomagają, więc Honor 7 już wypada ze stawki jak dla mnie. Czy może ktoś podać jeszcze jakieś propozycje na dobrego Duala ?

 

Eagle dziękuję za podanie opinii na temat Zenfona. (może ktoś jest jeszcze w stanie na jego temat coś powiedzieć w szczególności na temat baterii ? )

 

Wychodzą nowe telefony acera np liquid z630 lub lenovo, lecz czy jest coś wartego uwagi ?

Link to post
Share on other sites
  • 9 miesięcy temu...

Wychodzą nowe telefony acera np liquid z630 lub lenovo, lecz czy jest coś wartego uwagi ?

witajcie, odświeżam temat. Telefon rok temu zakupiony, czas na nowy. Moje priorytety to:

- przynajmniej 3 gb ram

- dobry aparat

- przynajmniej 16 gb wbudowanej pamięci

- dual sim

- budżet max 1300 zł

- ponad 5 cali

- przynajmniej 3000 mah

 

 

proszę o pomoc i propozycje    :)

Link to post
Share on other sites

Szybkie ładowanie ma w wersji 2.0 jeśli się nie mylę. Nagrzewa się średnio na jeża, nic w stylu Xperii ze Snapdragon 810. Problemem jest tylko bateria w stanie czuwania. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Bateria jest dla mnie dość istotna.

Link to post
Share on other sites

Tzn on ma baterię trzymającą naprawdę długo. Tyle że nie w stanie czuwania. Warto poczytać czy Doze w android 6.0 coś tu pomógł. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

a co myślicie np o telefonach meizu ? ale tych, które są dostępne u nas...

Link to post
Share on other sites
p9 lite u nas ma 2 gb ram

Mimo wszystko daje radę.

 

 

o ile poprawili problemy z drugą kartą sim a nie wiem czy poprawili....

Jakie problemy? Wszystko jest ok.

 

Moto G4, ale też ma 2 GB RAM 

Zobacz Idol 4, ale on aparatem nie powala. 

Jest jeszcze G4, ale on ma średnią baterię.

Edytowane przez jutjub
Link to post
Share on other sites

a może ktoś może coś więcej o nim powiedzieć ? praca na baterii, zdjęcia


a może ktoś może coś więcej o nim powiedzieć ? praca na baterii, zdjęcia

tymbardziej, że zaraz wchodzi honor 8 to może jeszcze zejdą z ceny i na to liczę, także proszę o info jak wasze zdania na jego temat


a może ktoś może coś więcej o nim powiedzieć ? praca na baterii, zdjęcia


tymbardziej, że zaraz wchodzi honor 8 to może jeszcze zejdą z ceny i na to liczę, także proszę o info jak wasze zdania na jego temat

a może huawei p9 lite ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...