Skocz do zawartości

[1100 zł] Laptop do prac biurowych


Recommended Posts

Witam, poszukuję laptopa o nastepujących parametrach w maksymalnej kwocie 1100 zł.

Cytuj

Do czego ma służyć?

- prace biurowe
- przeglądanie internetu, filmy
- jeśli na to pozwoli specyfikacja to sporadyczne granie w starsze gry (najmniej ważny punkt)

Konieczne wymagania:

- matowa matryca
- powyżej 15 cali
- do 1100 zł
- touchpad z oddzielnymi przyciskami do klikania (nie chcę całej płytki touchpada bez przycisków)


Mogą to być używane/poleasingowe laptopy bądź nowe. Dobrze jeśli będzie posiadał dysk SSD, ale nie jest to najbardziej istotna kwestia na początku wyboru.

Zaciekawiły mnie poszczególne modele, poczytałem kilka recenzji jednak nadal mam wątpliwości:

- HP 250 G3 K3W99EA (nowy)
- Lenovo T510 (używany)
- Lenovo T520 (używany)
- Dell 6510 i7 4 x 3,46_8GB_500GB_NVIDIA_1920 x 1080 (używany)

Być może ktoś znajdzie jeszcze ciekawsze modele w tej cenie.

Proszę o opinie o tych starszych używanych modelach, czy rzeczywsiście konkurują z nowymi laptopami. Zauważyłem, że niektóre z nich są typu "refurbished". Nie wiem jak to odnosi się do rzeczywistości po przeczytaniu kilku artykułów.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Dużo wymagasz jak za kwotę 1100 zł.

 

Radzę dołożyć do nowego:

http://allegro.pl/la...5653377468.html

 

Lepiej mieć gwarancję producenta i spać spokojnie.

 

 

A co sądzisz o wymienionych przeze mnie w I poście modelach? Są one dostępne z gwarancją kilku miesięcy ze sklepu. Warto kupić taki kilkuletni sprzęt?

Link to post
Share on other sites

Zależy jakie CPU masz na myśli, U (niskonapięciowe) czy normalne?

 

Lenovo starczy do codziennego użytku. Co do błyszczącej matrycy... Masz tylko 1100 zł. Cudów nie oczekuj.

 

Moim zdaniem nie powinieneś się sugerować samą wydajnością, a gwarancją.

Edytowane przez dawid12345678
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...