Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Zestaw do prostych obróbek video max 1800 zł

adobe effect zestaw do obróbki video 1800

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzesiuleq

grzesiuleq
  • Nowicjusz

• 19 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 09:05

Witam, mam pytanie co do zestawu, który ma mi posłużyć jako stacja robocza plus pierwsze kroki do adobe after effect i tym podobne programy. Czy możecie mi polecić coś złożyć za 1800 zł dla 2 monitorów i jak najmniej zużycia prądu. Większość czasu będę spędzał na wordzie i exceallu a także kilku programach być może na raz. Myślę o dobrym SSD lub coś szybszym i płycie głównej na której jak eventualnie złapie smykałke do AAE to być może dorzuce dobrą karte graficzną. Pamięci max 8 GB na razie.

Będę robił na razie proste intro i autro. Dzięki.

• 0

#2 lewiis

lewiis
  • Samuraj

• 7043 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 15:14

Nie ma służyć komputer do gier ?

Użytkownik lewiis252 edytował ten post 10 wrzesień 2015 - 15:16

• 0

Spoiler

#3 kajtek.

kajtek.
  • yyyyyyyy ?

• 31776 postów

Napisano 10 wrzesień 2015 - 20:01

Będziesz miał dodatkowe fundusze na rozbudowę tej stacji ? 

Nie myślałem może o używkach typu chociażby http://allegro.pl/de...5424512626.html ?

• 0

#4 grzesiuleq

grzesiuleq
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 19 postów

Napisano 13 wrzesień 2015 - 12:15

@kajtek.

Ten zestaw jest ok ale maksymalne pamięci 16 GB. Ja bym potrzebował sprzętu na razie słabego, ale żebym mógł wymienić ewentualnie na te lepsze do typowo obróbki graficznej. Priorytetem jest praca w biurze, troche ps ale bardziej aa, camtasia, i sony vegas. Potrzebuje zestawu który mało prądu zżera.

• 0

#5 kajtek.

kajtek.
  • yyyyyyyy ?

• 31776 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 11:49

Nawet z 1800 zł będzie ciężko. Powiedz czy bierzesz pod uwagę części używane. Proszę Cię, zgódź się na to  ;)

• 0

#6 grzesiuleq

grzesiuleq
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 19 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 12:48

Na pewno za ciężko ? 

Dodam że zestaw będzie przeważnie do pracy, więc kultura pracy nr1(cicha praca :D) , druga to okazyjnie intra do krótkich filmików na yt. Będą też programy co troche żrą ramu, nie tylko camtasia, czy adobe aa. Dam rade 2000 zł, oddaje swojego laptopa della inspirona ponieważ słychać trzaski czasami, i klatkuje przy filmach online. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: adobe effect, zestaw do obróbki video, 1800

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych