Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, od kilku dni męczy mnie problem z wyskoimi pingami (2000-4500, normalnie 9-20) i wyrzucaniem sieci wifi. Chodzi mi o to że prawdopodobnie ktoś włamał się na mój router i wykorzystuje cały transfer, tak obciąża mój router że nie wyrabia i sieć przestaje działąć, dodam to że hasło jest 17 literowe, nie łatwe i posiada wiele liczb.

Użyłem programu Who is On My Wifi i sprawdziłem wszystkie komputery i telefony i wyszło że zostaje jedno urządzenie które nie jest moje, ani nikogo z domowników. (dam ss jeśli będzie potrzeba)

 

Pomóżcie mi zlokalizować szkodnika i zablokować go, będe dozgonnie wdzięczny.
Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

1.Jeśli masz zabezpieczenie Wep -twoje hasło nie ma znaczenia- Koniecznie ustaw na WPA2

2.Wyłącz WPS na routerze -koniecznie {Służy do łączenia urządzenia za pomocą guzika-podaje się pin -napewno tego nie używasz}

3.Ustaw nowe hasło-wywali go- Wystarczy 10-12 znaków { ale koniecznie musi zawierać duże i małe litery cyfry oraz co najmniej 1 znak specjalny-czyli cyfra z shiftem}.

Link to post
Share on other sites

A kto jest dostawcą internetu?

Multimedia, router: ARRIS TG862G Router

1.Jeśli masz zabezpieczenie Wep -twoje hasło nie ma znaczenia- Koniecznie ustaw na WPA2

2.Wyłącz WPS na routerze -koniecznie {Służy do łączenia urządzenia za pomocą guzika-podaje się pin -napewno tego nie używasz}

3.Ustaw nowe hasło-wywali go- Wystarczy 10-12 znaków { ale koniecznie musi zawierać duże i małe litery cyfry oraz co najmniej 1 znak specjalny-czyli cyfra z shiftem}.

1./2.Gdzie to ustawić ? 3. Nie wiem jak zmienić hasło w routerze od multimedii.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...