Skocz do zawartości

Grafa do 500zł - 650ti boost?


Recommended Posts

Witam.

Mam 500zł do wydania na kartę graficzną.

Jednack zastanawiam się czy gtx 650ti boost, jest faktycznie tak wydajny jak w benchamarkach?

W sesie- w firestrike itp wypada słabo, ale w grach ma porównywalną ilość fps do np. gtx-a 760.

Czy ktoś ma i wie jak sprawuje się w grach nowych tzn. gta 5 itp?

 

+ Czy to dobra karta, można znaleźć za około 400-450 zł 2gb 192 bit od msi...

Może lepiej dozbierać i np kupić r9 270x?

Wchodzą w grę grafy używane ale z gwarancją na conajmniej rok.

Edytowane przez mrlolox
Link to post
Share on other sites

lepiej

szukaj 270/270x  

na pewno są wydajniejsze od gtxa 650 ti boost 

Tylko, że najtańsze kosztują 750zł a 650 ti boost za 400 można kupić...

O ile są gorsze w benchmarkach a w grach fps tyle samo. Ktoś ma i może doradzić jak radzi sobie z nowymi tytułami?

Link to post
Share on other sites

Tylko, że najłatwiej byłoby kupić za 400zł tego 650ti boost, a za rok i tak będę kupował coś z półki gtx-a 970 czy co tam za rok wymyślą.

Chodzi mi, czy ta karta poradzi sobie z grami jak np. the crew czy gta 5.

Monitor mam 1680x1050 rozdzielczość i na średnich/wysokich ustawieniach ale bez fxaa x16 itp. myślę, że powinna dawać radę bo dokładać znowu 200zł do 7950 czy gtx 760 to znowu wydatek.

Ma ktoś 650 ti boost i grał w powyższe gry? W benchmarkach wychodzi słabo ale w grach ma wydajność poziomu gtx 760, więc wydaje mi się że powinno być ok...

Link to post
Share on other sites

Czytałeś mój 1 post?

Może być używana ale jak już to z 1 rok gwarancji minimum...

Rozruchowa to nic bo za 2 tygodnie się zepsuje i co? Za 700zł grafa, a za odesłanie do naprawy i naprawę zaś pewnie 300zł+...

W takie coś się nie bawię...

Chodzi mi o to że ta 650-tka ti boost jest ogólnie starsza i ogólnie parametrami słaba- mała szyna pamięci, małe taktowania itp.

Ale w grach na benchamarkach wychodzi z fps-ami dobrze- lepiej niż np. R9 270x.

Ale to są tylko paski i liczby, a przed kupnem chcę być pewnien... Jak ktoś ma 650 ti boost i odpalał na niej nowe gry to proszę się podzielić :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...