Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Mam następujący problem po instalacji win 7 i instalacji sterowników do bezprzewodowej karty sieciowej po jakims czasie ona sama się wypina. Spada prędkość pobierania do 0 i karta się wypina tzn. przestaje ją identyfikować. Nie wiem czy to wina płyty głownej czy biosu. Karta działa na każdym win 7 z tymi sterownikami tak samo inne karty. Nie wiem co robić.
Obecnie korzystam w Visty 64 ulitimate, której nienawidze za niestabilność, a karta na niej działa.

 

Procesor: i5 750 2,67GHz(turbo)

Ram: 7GB 1333MHz

Płyta główna: Gigabyte GA-P55M-UD2 rev 1.0

Grafika: AMD Radeon R9-280X

Zasilacz OCZ ModXStrem 500W

 

Wersja biosu z literką H czyli najnowsza (o ile dobrze pamietam)

 

Ps. Do procesora mam zasilanie na 4tech pinach chociaz jest miejsce na 8 pin i zasilacz też ma taką wtyczkę, tyle że na płycie jest napisane 2x 4pin a zasilacz oferuje 8 pin w jednej kosci. Czy mogę to tak podłączyć?

 

#edit poprawa błędów

Edytowane przez Nelipson
Link to post
Share on other sites

Wypina się gdy pracujesz na komputerze czy podczas bezczynności? Sprawdź zaawansowane ustawienia w opcjach zasilania i tam ustawienia zasilania karty bezprzewodowej - najlepiej ustawić na maksymalną wydajność. Jeśli to WIFI na USB to w opcjach pobawić się ustawieniami wstrzymywania selektywnego USB.

 

Powodzenia

Link to post
Share on other sites

Super parametry komputerka. Szkoda tylko, że kolega nie pochwalił się marką, modelem karty bezprzewodowej. 

 

... Karta działa na każdym win 7 z tymi sterownikami tak samo inne karty. 

 

Co to znaczy "...na każdym Win7"?

Z jakimi strownikami?

Jakie inne kart? 

 

I na koniec wisienka na torcie. Niech mi ktoś wytłumaczy. Co ma procek do karty bezprzewodowej? Jestem rządny pochłonięcia kolejnej dawki wiedzy. 

Edytowane przez backshift
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...