Skocz do zawartości

Oryginalny system, skąd pobrać?


Recommended Posts

Mi zaproponowano system (nie wiem jaki) wraz z calym laptopem za 3499 zl. To juz troche przekracza moj budzet...

http://www.writeurl.com/publish/9pqb1bhqzzll2fmw6m3g

Dlaczego bez systemu w zestawie?Wyjdzie na pewno taniej niż legalny osobno.

 

Wchodzę na tę stronę pobieram i co dalej? Nie zainstaluje bo nie mam klucza, czy jest jakaś wersja próbna na jakiś czas? 

Z tego co pamietam to dali licencje OEM ktora mozna sprzedawac ze sprzetem i za sysytem bylo kolo 400 zl.

 

Mi zaproponowali laptop z systemem za 3499 zł, czyli też musiałbym dopłacić 400 zł. Opłaca się ?

Link to post
Share on other sites

Jedyną mądrą poradą do tej pory jest :

 

Zakup licencji windows 7 / 8 / 10

 

Dywagacje na temat pobrania obrazu z MSDN, pomijam. Bo taką poradę można by zastosować dla kogoś kto ma kluczyk a nie ma windowsa i to będzie nawet mądre.

 

Pojawia się wypowiedź :

 

 

 

Ponieważ Microsoft zaproponował aktualizację za darmo nawet "lewych" systemów (i to się sprawdza) to pobierz z tej strony jakiś starszy system np. win7  a następnie uaktualnij do dziesiątki...

 

To znaczy że co mam sobie sam pirata wgrać?

 

Jak kogo ale Ciebie Jarrino o takie rzeczy do tej pory nie podejrzewałem.

 

Pomijam nic nie wnoszący link do Google.

 

Zapytam inaczej :

 

Jak mi windows wyświetla podczas sprawdzania systemu pod kątem legalności : 

 

" Ponieważ system Windows zainstalowany na tym komputerze jest oryginalny, korzystaj w pełni z oferowanego bezpieczeństwa, niezawodności i ochrony. "

 

To legalny czy nie legalny ?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up - Powiem ci,że sam się sobie dziwię,że tak napisałem. Ale to pewnie związane z tym zamieszaniem,dziwnymi informacjami o pirackich wersjach i ich "legalnej" aktualizacji do dziesiątki.Przepraszam za bałagan.... :(

 

edit:

Oczywiście,że napisałem bzdury.Właśnie przed chwilą zostałem poinformowany na czym ta "nielegalność" polega. Są to te tańsze systemy ,które przeszły wszystkie aktualizacje (jakimś dziwnym sposobem). Wiele już o tym pisaliśmy,to wiemy. I to jest ten ukłon Microsoftu....

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...