Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam dziwny problem w telefonie, bo serwis nie potrafi odgadnąć co mu jest i już 3 raz wraca z gwarancji i wciąż jest to samo. Nie mam nerwów do serwisu LG. Mianowice problem telefonu polega na tym, że telefon leżąc sobie w spoczynku potrafi podładować się z np. 25% do 26%. W nocy potrafi z np. 65% do 68%. Dodatkowo telefon szybciej traci baterię.  Bateria wymieniona na nową, serwis wymienił nawet płytę główną, wgrał nowe oprogramowanie. Wciąż jest to samo. Czy ktoś może mi powiedzieć co jest nie tak z tym telefonem? Bo dla serwisu LG to magia. Zaznaczę, że nie chce mi się już bawić w odsyłanie telefonu po raz 4.

Link to post
Share on other sites

Ja bym słał po raz czwarty i domagał się wymiany na nowy dzięki zmianom w prawie konsumenta. Bo sprawa faktycznie dziwna i po wymianie właściwie wszystkiego powinno być lepiej...

No spoko, ale co mam napisać, że domagam się wymiany na nowy? Wyśmieją mnie. Szlag mnie trafia wysyłać do nich ten telefon już. Napiszą, że nie widzą problemu i odeślą mi.

Może to taka specyfikacja Androida w tym LG G3? Wie ktoś coś?

Link to post
Share on other sites

Czyli w sumie rzeczy już wymienili pół telefonu i problem dalej jest? :D Ja użytkuje swojego LG'ka i powiem Ci, że nie spotkałem się z czymś takim, albo po prostu zlewam na to i nie widze problemu. Suma sumarum bateria trzyma długo, powyżej jednego dnia, mając cały czas odpalone wifi, pisząc sms, czy grając troche w gry siedząc na tronie.

 

Btw.

 

Nie masz może jakiejś apki wgranej, czegokolwiek? Bo co powrót z serwisu andek pewnie ją pobiera i może to powoduje problem?

Link to post
Share on other sites
No spoko, ale co mam napisać, że domagam się wymiany na nowy? Wyśmieją mnie.

Rozmawiaj ze sprzedawcą. Tu masz wzór dokumentu. http://www.federacja-konsumentow.org.pl/p,1128,854e1,reklamacja-wymiana.doc 

 

Ogólnie przeczytaj sobie, ta wymiana trochę naciągana, ale coś na pewno utargujesz. http://www.federacja-konsumentow.org.pl/n,155,390,89,1,abc-konsumenta--co-warto-wiedziec-o-zakupach-i-reklamacji-wzory-pism.html

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

Ja mam LG G3 prawie 3 tyg i też zauważyłem czasem skok % baterii . Poszedłem spać było 46%, a jak wstałem to już 49% .

Szczerze to spodziewałem się, że dłużej wytrzyma na baterii a tu lipa według mnie . Na 100% jasności na internecie(opera) to nie wiem czy 2 godzinki wytrzyma .

 

//Rozmawiałem chwile temu z LG i powiedzieli by przywrócić ustawienia fabryczne, a jeśli to nie pomoże to odesłać do serwisu .

Edytowane przez hitmanbz
Link to post
Share on other sites

Przychodzi mi jeszcze na myśl root+aplikacja battery calibration z Google play. Mi pomogła po zmianie softow. Jedyne w sumie co robi to usuwa plik zarządzania akumulatorem, co wymusza wygenerowanie nowego przez sam system.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...