Skocz do zawartości

Trudny wybór! ( Huawei P8 Lite, Sony Xperia M4 Aqua, HTC Desire 620, LG G4C)


Recommended Posts

Witam.

Właśnie stoję przed wyborem telefonu w abonamencie gdzie zaproponowano mi:

Huawei P8 Lite

Sony Xperia M4 Aqua

HTC Desire 620

LG G4C

Samsung Galaxy A3

Chciałabym dowiedziec sie o nich nieco więcej. Który jest najlepszy, pod jakimi względami. Może ktoś z was posiada jeden z modeli i mógłby się wypowiedzieć? Bardzo proszę o pomoc, bo naprawdę nie mam zielonego pojęcia jeśli chodzi o wybór telefonu z Androidem. Wcześniej używałam Lumii 520, teraz pora na zmiany.

Mogę jeszcze wspomnieć, że zależy mi na dobrym ekranie, oczywiście dobrej jakości aparat przedni jak i tylny. Proszę o pomoc, będę naprawdę wdzięczna.

Link to post
Share on other sites

W jakich miastach znajdę ten serwis? Duzo z tym problemu?


Boję się troszkę o tą gwarancje. Mimo wszystko nigdy nie miałam telefonu chińskiego producenta a za naprawę poważniejszej usterki nie chciałabym płacić. Poza tym nie jestem pewna czy będzie to odpowiedni dla mnie sprzęt. Z wyglądu jest świetny jednak może ktoś z was używa i mógłby się podzielić swoimi odczuciami? Zastanawiam się jeszcze nad LG G4C, mimo wszystko również całkiem ciekawy telefonik jednak nie wiem który z nich lepiej by się sprawował. :)
Link to post
Share on other sites

Niestety jednak mam ciekawą ofertę w Play wraz z Internetem dlatego właśnie muszę wybierać pomiędzy tymi modelami. :) Tak dla ścisłości jest to Formuła rodzina z nielimitowanym Internetem i rozmowami a do wybranego telefonu będę dopłacać troszkę pieniążków do abonamentu. W przypadku Huawei P8 Lite będzie to 40 złotych miesięcznie. LG G4C również ta sama kwota.

Jeszcze takie pytanko, brat waha się w kwestii wybrou telefonu. Jest to Sony M4 Aqua oraz HTC Desire 820. Poprosił mnie abym sie zorientowała, który z tych dwóch będzie warty miesięcznego zobowiązania 50 złotych. :)

Do oferty dochodzi jeszcze Xperia Z1 jednak również w cenie 50 złotych za miesiąc. I moje pytanie dodatkowe to czy mogę wybrać telefon, który jest chwilowo niedostępny na stronie internetowej Play'a? To znaczy umowę podpiszę w salonie w moim mieście jednak co będzie gdy akurat nie będą mieli wybranego modelu telefonu?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...