Skocz do zawartości

Recommended Posts

No chcę właśnie ja wziąć tylko gwarancji się trochę boje bo jak sie  guma zetrze a x-kom nie uzna gwarancji to co wtedy ? Myślałem jeszcze kupić z sklepu steelseries tam raczej będzie dobra sztuka...

 

@up

Po dwóch miesiącach nie spodziewałbym się że z myszki zejdzie guma a te stępione wypustki to już chyba znak że coś nie tak ? :D Ja mam a4techa już 2 lata który też ma gume po bokach i jest w nienaruszonym stanie i właśnie żadne wypustki się nie stępiły.

Edytowane przez Xewil
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ją będe . Jak nawet guma sie zetrze to w okresie gwarancji (24 miesiące) wymienią na nową. Bierzez ta mysz na promocji?

 

Tak Ci wymienią jak mi Sensei'a teraz.. Jak tylko reklamacja przeszła pomyślnie to usunęli Sensei [RAW] Frost Blue z oferty, bo rok temu zapłaciłem 169 zł, a teraz kosztował 199 zł.. Jedyna odpowiedź dopiero po mojej interwencji do obsługi klienta.. Po 4 tygodniach od wysłania myszy (uszkodzony scroll, 5 latek w minute stwierdziłby, że mysz była uszkodzona)..  ;)

Tak swoją drogą, to Sensei [RAW] Frost Blue tez miał tą przypadłość ze ścieraniem się gumy (po bokach i w okolicach scroll'a).

Link to post
Share on other sites

proqqqe, powodzenia.  ;)

 

Tak odnośnie reklamacji w X-Kom'ie:

Ja dziś praktycznie zakończyłem reklamację Sensei [RAW] Frost Blue w X-KOM'ie. Nie dość, że byłem bez myszki przez 4 tygodnie, to zero odzewu z ich strony. Pomijając śmieszne aktualizacje statusu reklamacji.. Sam X-KOM ponad tydzień weryfikował uszkodzony scroll w myszce..  :D Wystarczyło podłączyć mysz, wejść na jakąkolwiek stronę internetową typu wp.pl i scrollować w dół. Ślepy by zauważył, że się rolka zacina..  :rotfl: Potem "serwis zewnętrzny" sprawdzał mysz przez kolejne 2 tygodnie.. Dopiero po moich słowach niezadowolenia i po tym, jak napisałem, że nigdy nic u nich nie kupię, 24h później reklamacja miała status "zrealizowanej". Ale cyrków ciąg dalszy, bo sprawdziłem sobie w poprzednim tygodniu moje zlecenie na ich stronie i zauważyłem informację "uwzględnione, wymiana na inny" - czyli tak, jak chciałem. Chwile potem przyszedł mail, że mam podać numer konta do zwrotu pieniędzy..  :roll: Powód wydaje się być oczywisty.. W 2014 roku kupiłem ją w X-KOM'ie za 169 zł, teraz kosztuje 199 zł, więc jak tylko zlecenie przeszło, Sensei [RAW] Frost Blue otrzymał status niedostępnego w sklepie.. I wszystko o głupie 30 zł?  :rotfl: Jak tylko wysłałem dane do przelewu, dostałem wiadomość zwrotną  w ciągu 2 godzin z serdecznym zaproszeniem do dalszych zakupów. Już lecę..  :D

 

Trochę to dziwne, bo napisałem z ciekawości do ProCpu, czy kilka interesujących wersji Sensei'a będzie jeszcze dostępnych w sprzedaży i odpowiedź otrzymałem w godzinę. Czyli jak widać można normalnie potraktować klienta. 

 

Finał taki, że drugiego Sensei'a zamówiłem właśnie w ProCpu, bo nigdy nie miałem z nimi problemów, a cenę mają obecnie najniższą, a X-KOM poinformował, że zwróci pieniądze w ciągu 14 dni.. Nie wiem, czy wszystkich tak traktują w X-KOM'ie, czy tylko ja tak trafiłem. Zawiodłem, i to bardzo..

 

Tak więc, przed zamówieniem Rival'a u nich najpierw bym się dobrze zastanowił. Tym bardziej, że cena za czarne jest wszędzie taka sama, a białe można znaleźć taniej niż u nich.  ;)

Link to post
Share on other sites

ezzio, ja używam tylko takich myszek. Jak masz czyste dłonie to myszki z powierzchnią "Glossy" są bardzo wygodne i miłe w dotyku. Osobiście nie lubię tych z gumową powierzchnią. Jakoś mi nie leżą i odczuwam spory dyskomfort..  ;)

 

/Sorry za OT, ale chciałem odpowiedzieć. 

Link to post
Share on other sites

dodatkowo wersja biała Rivala jest w wersji Glossy czyli taki śliski, powodujący lepkość dłoni plastik :P nie znam nikogo, kto by lubił tą powierzchnię. 

Kupiłem specjalnie tą wersję rivala białą, bo wiem że tam jest już ta niby nowa guma.

 

Ta glossy powierzchnia to przekleństwo, mając nawet czyste dłonie mysz lepiła się jak klej do ręki. Bardzo nieprzyjemne uczucie.

 

A ta nowa powierzchnia nadal się bardzo łatwo psuje. Wystarczy wziąć szmatkę i próbować wyczyścić dokładnie gumę po lewej stronie i te wypustki po pierwszym czyszczeniu ścierają się :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...