Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z Firefoxem

firefox zacięcia zamulenia problem zawieszenia

Najlepsza odpowiedź jarrino, 30 sierpień 2015 - 20:51

Skanowałeś AdvCleanerem? Mnie kiedyś pomogło....

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafik

rafik
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 18:17

Witam.

Mam problem z Mozillą Firefox.Przy normalnym przeglądaniu stron, oglądaniu filmików

zawiesza mi się przeglądarka i nie da się jej normalnie wyłączyć.Nie ważne co bym robił i ile miałbym zakładek otworzonych to dzieje się tak samo i prawie za każdym razem gdy chcę coś porobić.Nie dzieje się to natychmiast, tylko, np. po 20 minutach.Mam zainstalowaną najnowszą aktualizację i skanowałem komputer antywirusem.Dodam też, że poza Firefoxem zazwyczaj nic nie mam włączonego i nic po za tym problemem w tym samym czasie nic się nie dzieje.I co najważniejsze! Gdy wchodzę w menedżer zadań zauważam nagłe "zżeranie" ramu, tzn. zużycie pamięci z sekundy na sekundę bardzo szybko wzrasta dochodząc aż do 1,4GB(dalej bałem się przetrzymywać, bo nie wiem co by mogło się stać, więc za każdym razem usuwam proces.Podsuwam pomysł(chociaż się nie znam),że przyczyna leży po stronie Adobe Flash.Prawie bym zapomniał...Mam Windows 7 Home Premium 64 bit.Mam nadzieję, że w miarę dobrze wytłumaczyłem i podałem wszystkie potrzebne dane :)

• 0

#2 jarrino

jarrino
  • Maniak

• 10439 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 30 sierpień 2015 - 20:51   Najlepsza odpowiedź

• 1

i5 9600K; EVGA Z370 ;32Gb Hyperx 2666 ; MSI 1070 ;Thermaltake Smart SE 630W

#3 rafik

rafik
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 6 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 07:34

Właśnie przeskanowałem i wykryło mi parę tych szkodliwych plików.Jak na razie wszystko dobrze mi chodzi.Podejrzewam, że była to wina zainstalowanego motywu, bo usunął mi go.Dziękuję za pomoc :)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: firefox, zacięcia, zamulenia, problem, zawieszenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych