Skocz do zawartości

Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jarrino,

Recommended Posts

Witam.

Mam problem z Mozillą Firefox.Przy normalnym przeglądaniu stron, oglądaniu filmików

zawiesza mi się przeglądarka i nie da się jej normalnie wyłączyć.Nie ważne co bym robił i ile miałbym zakładek otworzonych to dzieje się tak samo i prawie za każdym razem gdy chcę coś porobić.Nie dzieje się to natychmiast, tylko, np. po 20 minutach.Mam zainstalowaną najnowszą aktualizację i skanowałem komputer antywirusem.Dodam też, że poza Firefoxem zazwyczaj nic nie mam włączonego i nic po za tym problemem w tym samym czasie nic się nie dzieje.I co najważniejsze! Gdy wchodzę w menedżer zadań zauważam nagłe "zżeranie" ramu, tzn. zużycie pamięci z sekundy na sekundę bardzo szybko wzrasta dochodząc aż do 1,4GB(dalej bałem się przetrzymywać, bo nie wiem co by mogło się stać, więc za każdym razem usuwam proces.Podsuwam pomysł(chociaż się nie znam),że przyczyna leży po stronie Adobe Flash.Prawie bym zapomniał...Mam Windows 7 Home Premium 64 bit.Mam nadzieję, że w miarę dobrze wytłumaczyłem i podałem wszystkie potrzebne dane :)

 

Link to post
Share on other sites

Skanowałeś AdvCleanerem? Mnie kiedyś pomogło....

Właśnie przeskanowałem i wykryło mi parę tych szkodliwych plików.Jak na razie wszystko dobrze mi chodzi.Podejrzewam, że była to wina zainstalowanego motywu, bo usunął mi go.Dziękuję za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...