Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam w najbliższym czasie mam zamiar zmodyfikować swojego PC. Na początek chciałbym kupić kartę. Padło na GTX 970(jaką firmę najlepiej wybrać w przyszłości będzie wodowana) . Wiem że procek będzie ograniczął kartę lecz niedługo mam zamiar zakupić jakaś i5. Chciałbym na dodatek to zwodować, narazie Procka później resztę. Ile trzeba dać za jakiś sensowny zestaw? W granicach 1500zł. Możecie podrzuić jakieś zestawy.Mam zamiar chłodnice zamonotwać na ścianie tuż nad kompem. Czy obecna zasiłka pociągnie to wszystko. 

Specyfikacja obecnego PC:
-Phenom 955BE
-obudowa Gladius 600
-Seasonic 520W
-4GB RAM
-ASrock 870 Extreme 

Link to post
Share on other sites

 

 

jaką firmę najlepiej wybrać w przyszłości będzie wodowana
 
W praktyce to EVGA będzie najlepsza, bo nie tracisz gwarancji wodując. ( i na tym się kończy ) 

Ps. Jak wodujesz procka, przy własnym WC/LC to od razu woduj sekcje zasilania, bądź kup płytę z taką, która ma już blok wodny założony.  

no 1500 zł starczy na podstawowy zestaw WC/LC bez karty 
Link to post
Share on other sites

 

 

Czy ta zasilka to uciagnie


To musisz podać dokładniej który to seasonic ( choć jest to najlepsza firma produkująca zasilacze, to mają też budżetowe konstrukcje ) 

 

Czy chlodnica tuz nad buda na scianie to dobry pomysl?


Jeśli tak zrobisz, to licz się z tym, że komputera już raczej nie ruszysz tak łatwo. 

 

Jaka chlodnice i pompke wybrac. Bede wodowal procka i grafe.


Zadaj pytanie w dziale "chłodzenie wodne i inne" 
Ja polecam kupić pompkę z regulowaną mocą przepływu ( abyś mógł sobie dostosować poziom hałasu do potrzeb ), ale to już ci tam doradzą. 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...