Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastosowanie komputera Gry, multimedia.


Maksymalna kwota 2000 zł.


Których części potrzebuję Całego komputera.


Czy będę podkręcać sprzęt? :Raczej tak


Rozdzielczość mojego monitora i model:1650:1050 modelu niestety nie znam, ale będę raczej zmieniał monitor.


Specjalne wymagania :-


Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) RAM Kingston HyperX DDR3 2x2GB


Własna propozycja zestawu :-


Inne :


Link to post
Share on other sites

Powiedz jeszcze w jakie gry grasz to podam propozycję

Coś takiego złożyłem. Bardzo dobry procesor, porządna płyta główna ze 4 slotami na ram żebyś mógł dołożyć w przyszłości, porządna obudowa i zasilacz, DVD wrzucam jako opcję. Do tego nowa i wydajna, mocno podkręcona karta graficzna gtx 950. 

Jest też inna możliwość, zmieniamy płytę główną na najtańszą i wstawiamy gtx 960, ale wtedy płyta główna ma tylko 2 sloty na ram 

http://www.morele.net/inventory/info/TranCm/

Edytowane przez lewiis252
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tu masz kody promocyjne do morele.net

Każdy użytkownik forum benchmark.pl do zamówienia powyżej 1500 zł otrzyma usługę złożenia zestawu komputerowego za 1 zł oraz wysyłkę gratis. Aby skorzystać z promocji należy

 

1. umieścić w koszyku produkty wraz z usługą montażu i w polu „Wpisz kod promocyjny” wpisać: W3FHN58JFW. Koszty wysyłki oraz cena montażu zostaną zmienione automatycznie

 

- z chłodzeniem procesora box (standard)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ok, to zmodyfikowałem nieco to co wcześniej, wrzuciłem i5 i lepszą kartę graf. powiedz jeszcze jak zamierzasz rozwiązać sprawę z ramem ? Pakowanie się w stare i7 nie ma sensu wg. mnie, gry i tak nie wykorzystaja 8 wątków 

http://www.morele.net/inventory/info/pBfCWK/

Edytowane przez lewiis252
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

eeee chyba ddr3 :P 

i5 4460 wystarczy w zupełności, na najbliższe 3-4 lata masz prawdopodobnie spokój, co rok wydajność procesorów wzrasta o jakieś 5% ;) póki gry nie wykorzystają w pełni 8 wątków/rdzeni na co się nie zapowiada, to możesz we wszytko spokojnie grać w komfortowych ustawieniach :D 


Jeśli chciałbyś też bardziej przyszłościową kartę graficzną to za niewiele więcej masz to http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-960-oc-4gb-gddr5-128-bit-hdmi-2xdvi-dp-box-gv-n960ixoc-4gd-774979/więcej pamięci vram może się przydać 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...