Skocz do zawartości

Problem z podkręceniem G.SKILL TridentX 2x4 GB 2400 MHz CL10


Recommended Posts

nie to nie to 


tego też się używa przy podkręcaniu CPU max jest 1.35V ( lepiej zostawić na auto, powinno się samo zwiększać razem z mnożnikiem ) 


Daj screen z Biosa ( lub zdjęcia ) z ustawieniami napięć ( ich nazwami ) 

Nie masz tam "cpu digital i/o voltage" ( lub anolog )  czy czegoś podobnego 


^ tak to się chyba w MSI nazywa 


np to  

http://www.overclockersclub.com/vimages/overclock_intel_4770k_guide/7.jpg

Link to post
Share on other sites

CPU RING Voltage jest tym samym CPU Cache Voltage i mam je ustawione na 1.050V. Procesor podkręcony do 4,5 Ghz wiec może powinienem ustawic tam 1.200V i ustąpią problemy z tą niestabilnością komputera? Screen bedę mógł podesłać dopiero przed 23 gdyż nie ma mnie teraz w domu.

 

EDIT:

Tak własnie wygląda moja zakładka z napięciami. Dodam że przed zrobienie screena dodałem wlasnie 1.200V na CPU RING Voltage.

 

http://i59.tinypic.com/2zfuyhz.jpg

Edytowane przez senek93
Link to post
Share on other sites

CPU ring jest do procesora ( przy 4.5GHz można rzeczywiście go zwiększyć, ale nie przekraczaj tego 1.2V )

Ale tak jak mówiłem szukaj ustawienia" cpu digital i/o voltage" lub "cpu analog i/o voltage" ( kolejność wyrazów może być różna ) 
One są do OC pamięci RAM 

Link to post
Share on other sites

CPU ring jest do procesora ( przy 4.5GHz można rzeczywiście go zwiększyć, ale nie przekraczaj tego 1.2V )

 

Ale tak jak mówiłem szukaj ustawienia" cpu digital i/o voltage" lub "cpu analog i/o voltage" ( kolejność wyrazów może być różna ) 

One są do OC pamięci RAM 

 

Tak jak mówisz i tez jak widać na screenie te ustawienia mam zwiększone na 0.1V każde. Nie chce zapeszać ale własnie skończyłem grać w Mad Maxa. Przez 2 godziny nieprzerwanej gry nie wystąpił żaden problem. Wszystko chodziło tak jak powinno więc mam nadzieję, że się udało. Z resztą zobaczymy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...