Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

System nie startuje po podłączeniu 2 dysku

system nie uruchamia wlacza startuje po podłaczeniu drugiego dysku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 xMarianOx

xMarianOx
  • Autor tematu
  • Amator

• 26 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 19:08

Kurczaki to nie fajnie :P Bo np jak jest DMDE to w wersji demo podobno można tylko 1 plik przerzucać, chyba że mogę wybrać cały folder? Bo ja mam tone zdjęć tam :P To próbować jeszcze innym jakimś ? HDclone mi tego dysku nie obsługuje/nie wykrywa

• 0

#22 golin

golin
  • Gaduła

• 296 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 19:28

Zobacz co z działa  QPhotoRec. Starsza wersja PhotoRec jest opisana w linku i jest wzmianka o nowszej http://traxter-onlin...kiwanie-danych/

• 0

#23 xMarianOx

xMarianOx
  • Autor tematu
  • Amator

• 26 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 09:31

A dałoby rade przywrócić to ze sformatowanego dysku ? W sensie z tego wlasciwego dysku co mam system. 

Użytkownik xMarianOx edytował ten post 31 sierpień 2015 - 09:56

• 0

#24 golin

golin
  • Gaduła

• 296 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 15:47

Jeśli po z kopiowaniu danych na dysk z laptopa. Robiłeś nową instalację systemu i na tej partycji systemowej mialeś dane. To bardzo minimalizujesz możliwość odzyskania danych. Co innego jak tylko usunąłeś dane to jest wieksza szansa, ale jak piszesz, robileś format systemu. To zawsze możesz spróbować, ale ze świadomością że dane nie da się odzyskać. Zostaje pozyskać trzeci dysk o rozmiarze dysku z lapopa albo większy. I z klonować problematyczny dysk, chyba że zdołasz uzyskać pełną wersję dmde. Nie próbowałeś, photorec.

Użytkownik golin edytował ten post 31 sierpień 2015 - 15:48

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: system, nie, uruchamia, wlacza, startuje, po, podłaczeniu, drugiego, dysku

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych