Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

5 godzin temu, drVanSteiner napisał:

Jest lekarz i lekarka, dyrektor i dyrektorka, kucharz i kucharka, dziennikarz i dziennikarka, itp., więc co złego w prezydentce i ministerce?

Wojsko to ominęło i jest na przykład "Pani szeregowy Kowalska". Może i bez sensu ani logiki, ale niektóre formy powinny być zachowane ze względu na tradycje itp. Psycholoszka bawi mnie do tej pory za każdym razem.

2 godziny temu, raiders napisał:

Takich kontrolerów  od PS4/5  czy od Xboxa  używa się nawet w armii bo są wygodniejsze  .

Coś w tym jest, bo odkąd przyzwyczaiłem się do pada od XBoxa to większość gier ogrywam właśnie na nim. Nawet MMORPG ostatnio pomału ogarniam, chociaż wymaga to wiele samozaparcia i upokorzeń w multi dungeonach (FF XIV który akurat był tworzony z myślą o padach więc nie jest najgorzej). Jedynie strzelanek i strategii nie wyobrażam sobie inaczej niż K+M, chociaż na PS1 w single player się ogarniało Call of Duty czy Red Alert ;)

Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra cena za monitor 1440p :  https://www.morele.net/monitor-lg-ultragear-27gn800p-b-12706202/?utm_source=newsletter20230626&utm_medium=e-mail&utm_campaign=BUYERS&_kx=q3z_fbUQuV7cnHRs77KPUdMORJSUYRsO18edfOe6Kos=.LqSVUp  Gdyby nie to, że półtora roku temu kupiłem monitor, którego aktualnie używam to od razu bym kupił tego  LG.

 

EDIT: Nie zauważyłem, że w dziale Giełda na forum jest temat od tego typu okazji cenowych.

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...