Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

@up

Ehhhh pamiętasz swój pierwszy  internet  ,modemy 56 Kbps :banan:,łączyłeś się  na linii tel ,oczywiście tel zajęty  nikt się nie dodzwonił bo  korzystałeś z INTERNETU .

Kiedyś odwaliłem numer za dzieciaka zachciało się   dziewczyn pooglądać :D .TO  wieczorkiem odpaliłem cudo modem   jak to cudnie piszczało  jak sie łączyło  ....

40 min   oglądania może ze 3-4  fotki zobaczyłem .....  ale na koniec miesiąca jak przyszedł rachunek za tel ...:o i ta reakcja matki :roll:.

 

Do dziś  pamiętam ten krzyk ,opierdziel i całą jazdę .... jak w tedy płaciliśmy jakieś 50zl za tel  to rachunek na 480zl  na tamte czasy  majątek .

Szczęście  dla mnie takie ze miałem swoje zarobione  320zl  to dałem na rachunek  co trochę złagodziło sprawę :D

 

Edytowane przez raiders
  • Lubię to 6
Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, raiders napisał:

Ehhhh pamiętasz swój pierwszy  internet  ,modemy 56 Kbps :banan:

no u mnie 14,4 był jako pierwszy . Z chęcią pożyczałem kolegom modemik , bo ja głównie opierdziel za rachunki dostawałem .

 

Jakiś czas poźniej TP wprowadziła abonament za 30 zł  na internet analogowy  bez limitu w godzinach 0:00 do 6:00 z tego co pamiętam . 

To się troszkę zaczynało grać w gry sieciowe . Ale jakoś długo z tego nie korzystałem , no i neo chyba wprowadzili niedługo po tym .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...