Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

6 minut temu, BlackCoffe napisał:

Nie lubię jak mi w tyłek wieje :P A poza tym spodnie wygodniejsze i praktyczniejsze :D 

Trzeba czasem przewietrzyć bo ciągle ciężko myć :D 

 

7 minut temu, BlackCoffe napisał:

A poza tym spodnie wygodniejsze i praktyczniejsze :D 

Może i tak, ale jak, ale jak Bozia nie obdaży dziewczyny widocznymi piersiami (nie czytaj, ze wielkimi bo nie o to chodzi) to w spodniach coraz częściej trzeba sie przyjżeć bo nie wiadomo czy to juz dziewczyna czy facet ogolony na glanc z długimi włosami. Szczególnie w 21 wieku :P 

Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, Arnold napisał:

Trzeba czasem przewietrzyć bo ciągle ciężko myć :D 

Nigdy nie doprowadziłam się tam do stanu, że mycie to było za mało :P

 

4 minuty temu, Arnold napisał:

Może i tak, ale jak, ale jak Bozia nie obdaży dziewczyny widocznymi piersiami (nie czytaj, ze wielkimi bo nie o to chodzi) to w spodniach coraz częściej trzeba sie przyjżeć bo nie wiadomo czy to juz dziewczyna czy facet ogolony na glanc z długimi włosami. Szczególnie w 21 wieku :P 

Mogę Cię zapewnić, że mogę nosić spodnie bez sytuacji, że zostanę pomylona z facetem :P

Link to post
Share on other sites

Weźcie mnie nie hejtujcie, bo  chciałbym was zapytać i to całkiem serio.

No więc tak. Ostatnio graliśmy z kumplem w rózne gry i dołączał do nas typ, którego wcześniej nie było stac na te wszystkie gry. Powiedział nam, że pobrał je z dark neta. No to żesmy go wysmiali, ale ja zacząłem szukać informacji i znalazłem

https://minds.pl/artykul/dark-web---czym-jest-ciemna-strona-internetu

Istnieje coś takiego czy to tylko sciema?  Napisane jest, żeby się tam dostać to trzeba mieć TOR, ale po co ten TOR kiedy nie wiadomo gdzie tego DARK Neta szukać?  Jak ten dark net działa? Chcę kupić 2 kilogramy jakiś narkotyków, to tam wchodzę i kupuję? Chcę wynająć płatnego zabójce, to tam wchodzę i go wynajmuję? To jak tam może wejśc ktoś kto ma 15 lat, a nie może wejśc policja? Nie żebym chciał to wszystko robić tylko się tym zaciekawiłem XD

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...