Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts





Ja mam inne pytanie, ile ten biegły krzyknie sobie za przetłumaczenie całego ukraińskiego KK, ile będzie ta cała maszkarada kosztować nas wszystkich płacących podatki. Jak by nie można tego zakończyć mandatowo, przecież nie spalił tej flagi czy jej nie podeptał.  Paranoje.

Ale to chyba nie całego? Tylko ten artykuł.
A z resztą co tam, za nasze się bawią. Parę lat temu to we Wrocławiu był sąd nad facetem co w szkole córki ściągnął flagi ukraińskie. Pierwsza instancja skazała go za nawoływanie do nienawiści, drugą instancja również uznała winę, ale sąd umorzyła postępowanie.
A to wszystko na koszt państwa, znaczy mój, Twój, jego...
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, marik81 napisał:

Ale to chyba nie całego? Tylko ten artykuł.

fakt, przeoczyłem. 

 

Decyzja o wywieszeniu flag była gestem solidarności ale stała się też pożywką dla ruskich trolli jak to Ukraina okupuje Polskę.

Nawet szukając tych materiałów rzuciły mi się w oczy komentarze ruskich trolli łamaną polszczyzną.

Bronią za to Brauna i paczki - daje to do myślenia.  Ale nic, to nie róbmy tutaj offtopu. :)

 

 

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

:rotfl:

 

zastanawiam się czasem będąc za kółkiem i obserwując innych na jezdni, po co się tak spieszyć dla nie wiem 3-10 sekund? może to jest rozumowanie w stylu jak ostatnio mnie pani klaksonem potrąciła i oblała błotem mówiąc, że ja wiozę plebs a plebs ma stać tyle ile trzeba i czekać na swoją kolej przy wyjeździe z zatoki a ona w mercedesie amg nie będzie się zatrzymywać zgodnie z art. 18 hmm

  • Haha 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zaczynam być zdania, że w każdym pojeździe powinny być tachografy a znaki drogowe powinny dawać sygnał do tachografu(szczególnie ograniczenia prędkości). Potem kontrola, tachograf, siatka znaków i jeba*e mandatami za każde przekroczenia. 

 

Również za takie prowadzenie pojazdu powinno być zabieranie prawko, zjeb z volvo też dobry. Powinni ich teraz zabrać na dołek i kazać pisemnie wyjaśnić co zrobili i jakie przepisy złamali. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites



Zaczynam być zdania, że w każdym pojeździe powinny być tachografy a znaki drogowe powinny dawać sygnał do tachografu(szczególnie ograniczenia prędkości).

I pomyśleć, że w sejmie zasiada taki Sośnierz, który twierdzi, że dzban, który przekracza prędkość niczyjej wolności nie ograniczył, ani niczego nikomu nie zabrał.
Swego czasu stwierdził, że po mieście 50km/h jeżdżą tylko ofiary losu.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
45 minut temu, marik81 napisał:

po mieście 50km/h jeżdżą tylko ofiary losu.

Według kilkunastu pasażerów ekspertów pord na przestrzeni lat jestem ofiarą losu, że im się chce pisać te skargi

Link to post
Share on other sites
47 minut temu, Szarik napisał:

Według kilkunastu pasażerów ekspertów pord na przestrzeni lat jestem ofiarą losu, że im się chce pisać te skargi

Wolę jeździć z taką "ofiarą" jak Ty i dojechać na miejsce niż z rajdowcem i wylądować na samochodzie przed.

  • Lubię to 2
  • Haha 1
  • Dzięki 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Bzdura. Prędkość nie powoduje wypadków tylko słabe opony, zawieszenie i przede wszystkim hamulce. 
Napisz jakie trzeba mieć opony, zawieszenie i hamulce, żeby zatrzymać się na paru metrach przed przeszkodą, lub nie wypaść z ostrego zakrętu przy 100km/h w osobówce.
Pierwszy takie kupię.
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
23 godziny temu, ernorator napisał:

Zaczynam być zdania, że w każdym pojeździe powinny być tachografy a znaki drogowe powinny dawać sygnał do tachografu(szczególnie ograniczenia prędkości). Potem kontrola, tachograf, siatka znaków i jeba*e mandatami za każde przekroczenia. 

 

Również za takie prowadzenie pojazdu powinno być zabieranie prawko, zjeb z volvo też dobry. Powinni ich teraz zabrać na dołek i kazać pisemnie wyjaśnić co zrobili i jakie przepisy złamali. 

 

To zbędny pomysł, już w Corolli ojciec miał kontrolę znaków i pikało jak przekraczał. Jeszcze kilka lat i jak wejdą czarne skrzynki (chyba od tego roku albo następnego?) plus jeszcze odczyt dodatkowo z kamery w aucie to się skończy rumakowanie. Na razie pika, w nastepnej wersji pewnie auto samo będzie zwalniać, a za wyłączenie systemu pewnie kara. Tak już dawno powinno być.

Sam nie jestem święty, staram się jeździć zgodnie z przepisamie, czasem się nie uda jak nowy teren i znaków tyle na odcinku 20-30m, że zanim człowiek przetrawi to przejedzie xD Tam gdzie wiem to zwykle jadę 10 max 20km/h więcej, raczej mi się nawet ostatnio nie zdarza tyle przekraczać na 90 jak jeszcze niedawno. Nie ma sensu się spieszyć, bardziej wenrwia mnie jak ktoś jesze 80 na 90 niż 100, bo muszę albo butować na czwórce albo próbować na niskich jechać na piątce.

A takie dmuchanka jak po świętach to powinny być zawsze po weekendzie i jeszcze ze 2 razy randomowo w tygodniu. Czasem mam wrażenie, że albo ludzie faktyczie jadą mając te promil co jeszcze pozawala im ogarniać jazdę, przyśpiesza, hamuje, przyśpiesza, jedzie swoim pasem ale od lewej do prawej krawędzi albo non stop siedzą w telefonie. Jednek taki by mi ostatnio lusterko urawł, już miałem w głowie, że walnie, bo może nawet na milimetry szło, a tak za*********ł, że lusterko od podmuchu wiatru mi się złożyło :o Wymóg posiadania systemu głośnomówiącego to już powinien być z 10 lat nawet jak ktoś nie używa telefonu w aucie i nie ważne jaki to stary rocznik, ma być i koniec.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...