Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

27 minut temu, worm napisał:

hehe widziałem ostatnio na targu jak byłem w Hiszpanii :) 

aj Worm narobiłeś smaka, kiedy byliśmy w Barcelonie to codziennie się chodziło na targ La Boqueria, ostrygi, smażone ośmiorniczki i świeco wciskany soczek aj waj....

Link to post
Share on other sites

Mnie zastanawia jedna sprawa /sytuacja  .... kazdy  bohater  zza  kamery /obiektywu  czemu nikt nie reaguje na takie  sytuacje  osobiście zwróceniem uwagi   takiej osobie  tylko skupia się na nagrywaniu . Potem wrzuca   takie wideo  w internety    dla sensacji ..

 

Oszem coś takiego  trzeba upubliczniać  ,ale  trzeba też reagować na  gorąco  . Już kilka razy byłem światkiem  jakiś chorych sytuacji  gdzie np grupa nastolatków 16-20lat  z nudów  niszczyła  ławki w parku  w godzinach popołudniowych , gdzie było sporo ludzi  z dziećmi  , 5-6  osób  nagrywało  tel . sytuację z oddal ,  ale nikt nie podszedł  :roll:

 

W naszym społeczeństwie   jest problem   zobojętnienia   na takie sytuacje ,kazdy widzi ,ale udaje ze nie widzi  .A jak się go zapytasz  czemu nie reaguje  to odpowie nie moja sprawa .

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, ALF napisał:

Kolega z roboty stwierdził, że tak wygląda wychowywanie psa. Albo ja czegoś nie czaję albo...

To go poszarp i skop, a jak się będzie pytał dlaczego to powiedz, że go wychowujesz.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites



Już kilka razy byłem światkiem  jakiś chorych sytuacji  gdzie np grupa nastolatków 16-20lat  z nudów  niszczyła  ławki w parku  w godzinach popołudniowych , gdzie było sporo ludzi  z dziećmi  , 5-6  osób  nagrywało  tel . sytuację z oddal ,  ale nikt nie podszedł  :roll:
 
W naszym społeczeństwie   jest problem   zobojętnienia


Podszedłeś? Zwrociłeś uwagę?

To nie problem zobojętnienia, tylko obawa o własne zdrowie. Nie każdy jest mistrzem sztuk walki, a zęby trzy razy nie rosną i nie każdy chce chodzić z gipsem, lub sinymi oczami.
Poza tym nie raz była sytuacja, że kogoś zabili za zwrócenie uwagi, nie wiesz na jaką patolę trafisz.
Co do samego nagrywania to może być to później dowód na policji. Nagrywa ktoś i później idzie z tym na komisariat.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...