Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Jakie słuchawki + karta dźwiękowa

Porada Słuchawki Początki

Najlepsza odpowiedź adivxv, 27 sierpień 2015 - 16:23

-Fajna bass, w niektórych momentach żeby, przyparł dech w piersiach :)) -Fajnie wszystko zrównoważone wysokie,średnie a najważniejsze te niskie tony -Pozycjonowanie w grze 3d nwm jak to się nazywa ale przez gamerów to jest 7.1..... (czasami pseudo w słuchawkach gamerskich) -I najważniejszy poruszany aspekt wyyyyygodne :)) mam trochę duże uszy ale mieszczą się w akg k512, tylko że dół uszów tj. Płatek uszny wystaje za nauszniki trochę wnerwiające...

do tego pasują  Ultrasone HFI 780 ale mogą być tak średnio komfortowe  i pady bodajże z HM5 pasują.Musisz zapytać dla pewności fexxera (na pewno odpisze)

kartę dokup później.

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lukasz7755

Lukasz7755
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 19:25

Witam wszystkich, jako że jestem nowy na forum to za bardzo nie ogarnięty, a za to bardzo przepraszam :)

Więc przejdźmy do sedna sprawy.

Potrzebuje jakiś fajnych słuchawek do gier typu fps, oraz do posłuchania muzyki, najlepiej takiej dubstep albo elektronicznej ogólnie rozrywkowej i młodzieżowej :)

W słuchawka chciałbym żeby byłe poruszone ważne aspekty :

-Fajna bass, w niektórych momentach żeby, przyparł dech w piersiach :)
-Fajnie wszystko zrównoważone wysokie,średnie a najważniejsze te niskie tony
-Pozycjonowanie w grze 3d nwm jak to się nazywa ale przez gamerów to jest 7.1..... (czasami pseudo w słuchawkach gamerskich)

-I najważniejszy poruszany aspekt wyyyyygodne :)) mam trochę duże uszy ale mieszczą się w akg k512, tylko że dół uszów tj. Płatek uszny wystaje za nauszniki trochę wnerwiające...

Jak poruszyłem ważne aspekty to teraz mój budżet tj. gdzieś około 800 zł = karta dźwiękowa + słuchawki a jak nie opyla się karty to lepsze słuchawki same :))

Mam parę słuchawek na uwadze :

1)Shure SRH 750 DJ

2)Brainwavz HM5

3)AKG K 181 DJ

Z kart to się nie zastanawiałem jaką.

Najbardziej by mi odpowiadała zewnętrzna bo na laptopie cały czas prosperuje, a na kompie to brat siedzi i rzadko kiedy mam do niego dostęp. Zdaję sobie z tego sprawę że karty wew. są o wiele lepsze od zew. ale mus to mus albo jak już to jaką wewnętrzną by byście doradzili :))

Wiem, że istnieje wiele tematów,postów a także wątków na jakie słuchawki i bla bla bla, ale nigdzie nie znalazłem swojej odpowiedzi, a jak sami wiecie ile uszów tyle wrażeń z odsłuchu :)

Dzięki za każdą odpowiedź, niech bass was mocno trzyma :))

Pozdrawiam 

• 0

#2 bleck55

bleck55
  • Maniak

• 4469 postów
  • Miejscowość:Dąbrowa Górnicza

Napisano 26 sierpień 2015 - 20:03

To zacznijmy od tego ze bass i granie nie idą w parze
Nadmiar Basu na dłuższą metę meczy
Być może u ciebie jest inaczej.

Z wewnętrznych to AIM SC 808
Zewnetrze to audio track podigy cube

IMO numer 2 był by dobry
Ale za taką kwotę ie polecam kupna słuchawek których nie odsłuchales nie koniecznie muszą trafić w twój gust
  • 0

AUNE S6 -> Dt 990 Pro (open mode), audio technica r70x, Brainwavz hm5, Takstar ts 671 ,AUDEZE LCD2 CLASIC

nuforce DAC 80 ( burson v6 clasic)  -> FOCAL Alpaha 80
xDuoo XD-05

#3 Lukasz7755

Lukasz7755
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 13:35

Zdaje sobie z tego sprawę, że bass i granie nie idzie w parze bardziej bym wolał do muzyki a granie to czasami :)) W mediaexpert są AKG k 181 DJ na stronie internetowej ale jutro bądź pojutrze jadę zobaczyć je czy u nas są w sklepie :)

Popatrzę też w Krakowie w następnym tygodniu czy innych nie ma. 

Chyba, że brać Ultrasone HFi 580 albo Pro 550 lub już bez karty dźwiękowej to Ultrasone HFi 780. ??? Proszę o pomoc 

Użytkownik Lukasz7755 edytował ten post 27 sierpień 2015 - 13:49

• 0

#4 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7530 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 27 sierpień 2015 - 16:23   Najlepsza odpowiedź

-Fajna bass, w niektórych momentach żeby, przyparł dech w piersiach :)) -Fajnie wszystko zrównoważone wysokie,średnie a najważniejsze te niskie tony -Pozycjonowanie w grze 3d nwm jak to się nazywa ale przez gamerów to jest 7.1..... (czasami pseudo w słuchawkach gamerskich) -I najważniejszy poruszany aspekt wyyyyygodne :)) mam trochę duże uszy ale mieszczą się w akg k512, tylko że dół uszów tj. Płatek uszny wystaje za nauszniki trochę wnerwiające...

do tego pasują  Ultrasone HFI 780 ale mogą być tak średnio komfortowe  i pady bodajże z HM5 pasują.Musisz zapytać dla pewności fexxera (na pewno odpisze)

kartę dokup później.

• 1

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#5 Lukasz7755

Lukasz7755
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 17:45

A kartę do tych słuchawek jaką polecacie ?? Jakąś już porządną ale nie przesadzoną w cenie :)

• 0

#6 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7530 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 27 sierpień 2015 - 18:50

dla mnie porządne karty zaczynają się od AIM SC808 bądź Xonara Essence.Można napisać, że to namiastka HIFI. Jeśli, to nieco za dużo to proponuje AIM SC8000,AudioTrak Prodigy HD2 (oba na PCI).

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

#7 FeX

FeX
  • Nieudaczny parapet audiofilski

• 4284 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 19:03

adivxv5 wcale nie taka namiastka :P Ja wiem, że cenowo to dla niektórych będzie budżetowa zabawka, ale ta karta nie ma się czego wstydzić naprawdę :)

• 0

Recenzje: SS RAW Prism / HyperX Cloud / HyperX Cloud Drone / Chińskie słuchawki, czyli tanio i dobrze

AIM SC808 - z czym to się je? / ISK HP-580

Ekspert działu: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie ekspertów

Audio: SC808, ISK HD9999, SOMiC V2Recab + Vel Earpads, VE MONK+, Qian69, MS16, ShareMe Mixcder Pro, Bluedio TM

i7 7700K + NH-D15 / XFX RX580 GTS XXX OC+ / ASRock Z170 Extreme4 / 2x8GB LPX 3000MHz / Plextor M5S 128GB / XFX Core 650W

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Porada, Słuchawki, Początki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych