Skocz do zawartości

Jakie słuchawki + karta dźwiękowa


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez adivxv,

Recommended Posts

Witam wszystkich, jako że jestem nowy na forum to za bardzo nie ogarnięty, a za to bardzo przepraszam :)

Więc przejdźmy do sedna sprawy.

Potrzebuje jakiś fajnych słuchawek do gier typu fps, oraz do posłuchania muzyki, najlepiej takiej dubstep albo elektronicznej ogólnie rozrywkowej i młodzieżowej :)

W słuchawka chciałbym żeby byłe poruszone ważne aspekty :

-Fajna bass, w niektórych momentach żeby, przyparł dech w piersiach :)
-Fajnie wszystko zrównoważone wysokie,średnie a najważniejsze te niskie tony
-Pozycjonowanie w grze 3d nwm jak to się nazywa ale przez gamerów to jest 7.1..... (czasami pseudo w słuchawkach gamerskich)

-I najważniejszy poruszany aspekt wyyyyygodne :)) mam trochę duże uszy ale mieszczą się w akg k512, tylko że dół uszów tj. Płatek uszny wystaje za nauszniki trochę wnerwiające...

 

 

Jak poruszyłem ważne aspekty to teraz mój budżet tj. gdzieś około 800 zł = karta dźwiękowa + słuchawki a jak nie opyla się karty to lepsze słuchawki same :))

 

Mam parę słuchawek na uwadze :

 

1)Shure SRH 750 DJ

2)Brainwavz HM5

3)AKG K 181 DJ

 

Z kart to się nie zastanawiałem jaką.

Najbardziej by mi odpowiadała zewnętrzna bo na laptopie cały czas prosperuje, a na kompie to brat siedzi i rzadko kiedy mam do niego dostęp. Zdaję sobie z tego sprawę że karty wew. są o wiele lepsze od zew. ale mus to mus albo jak już to jaką wewnętrzną by byście doradzili :))

 

Wiem, że istnieje wiele tematów,postów a także wątków na jakie słuchawki i bla bla bla, ale nigdzie nie znalazłem swojej odpowiedzi, a jak sami wiecie ile uszów tyle wrażeń z odsłuchu :)

Dzięki za każdą odpowiedź, niech bass was mocno trzyma :))

 

Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

To zacznijmy od tego ze bass i granie nie idą w parze

Nadmiar Basu na dłuższą metę meczy

Być może u ciebie jest inaczej.

 

Z wewnętrznych to AIM SC 808

Zewnetrze to audio track podigy cube

 

IMO numer 2 był by dobry

Ale za taką kwotę ie polecam kupna słuchawek których nie odsłuchales nie koniecznie muszą trafić w twój gust

Link to post
Share on other sites

Zdaje sobie z tego sprawę, że bass i granie nie idzie w parze bardziej bym wolał do muzyki a granie to czasami :)) W mediaexpert są AKG k 181 DJ na stronie internetowej ale jutro bądź pojutrze jadę zobaczyć je czy u nas są w sklepie :)

 

Popatrzę też w Krakowie w następnym tygodniu czy innych nie ma. 


Chyba, że brać Ultrasone HFi 580 albo Pro 550 lub już bez karty dźwiękowej to Ultrasone HFi 780. ??? Proszę o pomoc 

Edytowane przez Lukasz7755
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

-Fajna bass, w niektórych momentach żeby, przyparł dech w piersiach :)) -Fajnie wszystko zrównoważone wysokie,średnie a najważniejsze te niskie tony -Pozycjonowanie w grze 3d nwm jak to się nazywa ale przez gamerów to jest 7.1..... (czasami pseudo w słuchawkach gamerskich) -I najważniejszy poruszany aspekt wyyyyygodne :)) mam trochę duże uszy ale mieszczą się w akg k512, tylko że dół uszów tj. Płatek uszny wystaje za nauszniki trochę wnerwiające...

do tego pasują  Ultrasone HFI 780 ale mogą być tak średnio komfortowe  i pady bodajże z HM5 pasują.Musisz zapytać dla pewności fexxera (na pewno odpisze)

 

kartę dokup później.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...